Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Українці в Афганістані виконували місію на боці іншої держави

16 липня 2009, 09:09

Написати коментар 0      Версія для друку 

У збитому в Афганістані вертольоті Мі-26 загинули військові, які мали досвід як українські миротворці, але їхня остання місія в «гарячій точці» була не від України.

Четверо з шести загиблих українців були зі Львівщини, пише Німецька хвиля.

Загинули два офіцери і два прапорщики. Звільнені у запас військові ще 2-3 роки тому брали участь у миротворчих місіях України.

Цього разу професійні вертолітники виконували гуманітарну місію на боці іншої держави.

Прес-секретар 13-го армійського корпусу, котрому підпорядкований полк вертолітників, Віктор Шубець повідомив, що жодна з родин загиблих поки не зверталася за допомогою в організації похорону, і тіла на батьківщину ще не доставлено.

Військовий експерт Микола Гуцуляк зауважує: те, що українські вертолітники працюють на боці інших держав - наслідок неправильної військової політики України. Зокрема, це непродумані скорочення професіоналів та низька оплата.

«Наші вертолітники мають дуже добру школу, дисципліновані, і показали себе у всіх місіях ідеально. На них є запит. Ринок пілотів-вертолітників безумовно існує, за ним стежать служби всіх країн, є списки», - каже він.

Не завжди вертолітники самі налагоджують контакти для служби у місіях іншої держави, каже Гуцуляк, частину з них вербують у найманці.

Попри те, що українські спецслужби намагаються чинити цьому опір, каже експерт, військові все одно шукатимуть шляхи «продати» свій досвід. Бо, нажаль, Україна нині не потребує їхніх навиків, і залишається країною, що лише «кує» кадри, додав експерт.

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції: for4post@gmail.com
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено.
weblog.com.ua