Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Львівські депутати «заробили» на оренді стадіону гривню на рік

11 липня 2008, 16:45

Написати коментар 0      Версія для друку 

Сьогодні, 10 липня, на сесії Львівської міської ради депутати проголосували за надання ФК «Карпати» спортивного комплексу стадіону Україна в довгострокову оренду. «За» прийняття цього рішення проголосували 78 депутатів із 82 присутніх на засіданні.

Відповідна постанова називається «Про надання ТОВ Клуб професійного футболу «Карпати» у довгострокову оренду нежитлових приміщень стадіону Україна й узгодження місця розташування й надання дозволу на виготовлення проекту землевпорядкування стосовно відведення земельної ділянки на вул. Липова Алея,5 у м. Львові».

Таким чином, у проект був внесений пункт про те, що «Карпати» укладуть договір про суборенду із ФК «Львів» стосовно учбово-тренувальних заходів на стадіоні Україна, а також на звернення Львівської міськради або виконавчих органів будуть надаватися будівлі стадіону Україна для проведення змагань або тренувань професійних клубів.

Відповідно до постанови, «Карпати» одержали в довгострокову оренду на 10 років нежитлові приміщення стадіону площею 4 253,8 кв. м. Орендна плата буде становити 1 грн на рік. Уже найближчим часом клуб підпише з управлінням комунальної власності Львівської міськради договір про оренду.

Контролювати виконання цієї постанови депутати доручили мерові міста Львова Андрію Садовому, повідомляє ЗИК.

Раніше у Львові виник гучний скандал, в епіцентрі якого опинилася міська влада й футбольний клуб Карпати. Львівські Карпати обіцяли змінити прописку й залишити місто, якщо влада не надасть їм стадіон Україна в довгострокову пільгову оренду.

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції: for4post@gmail.com
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено.
weblog.com.ua