RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Україна виграла першу за 8 років медаль Зимових Олімпіад

10 лютого 2014, 11:16 - Левый берег
9 лютого в Сочі пройшла гонка, яку так чекали українські вболівальники - на старт вийшли наші дівчата - біатлоністки.

На етапах Кубка світу свою останню медаль українки завоювали саме в спринті, коли Олена Підгрушна стала 3-й в Оберхофі. Вона ж є і діючою чемпіонкою світу в цій дісципліні. Але не їй судилося прославитися.

Віта Семеренко, чисто відстрілявшись на двох рубежах, вклинилася в боротьбу за "срібло". Зі стадіону Віта вийшла п'ятого і з перемінним успіхом заочно боролася з росіянкою Вілухіною, то наближаючись до неї, то віддаляючись. На останній перед фінішем позначці ( 500 м) українка була попереду на 3 секунди. Але останні метри траси росіянка пройшла набагато швидше.

А Віта після трьох особистих бронзових нагород чемпіонатів світу "забронзовіла" і на Олімпіаді.

Наші поздоровлення Віті! І подяка.

Відзначимо, що якби Валя Семеренко не допустила промах останнім пострілом на "стійці", вона б, швидше за все, завоювала "срібло". Але тоді б Віта була четвертою.

Додамо, що сестри-близнючки залишаються в числі головних претендентів на медалі і в гонці переслідування, яка відбудеться у вівторок.

Нагадаємо, що останні медалі Зимових Олімпіад українці вигравали ще в Турині - 2006, коли також "бронзовими" стали біатлоністка Лілія Єфремова та фігуристи Олена Грушина/Руслан Гончаров.
Наступне фото
 Попереднє фото

Переглянути всі 0      Написати коментар

"Металіст" успішно дебютував у Лізі чемпіонів - 37 фото
Футболісти харківського "Металіста" дебютували у Лізі чемпіонів УЄФА з перемоги.
31 липня, 2013 - ФК "Металіст"

"Баварія" виграла Лігу Чемпіонів - 13 фото
Мюнхенська «Баварія» в п'ятий раз у своїй історії завоювала кубок Ліги чемпіонів.
27 травня, 2013 - Gazeta.RU
«Челсі» виграв Лігу Європи - 18 фото
Гол Браніслава Івановича приніс «Челсі» перемогу у Лізі Європи.
16 травня, 2013 - Gazeta.RU

Як "Динамо" програло матч за "срібло" - 34 фото
Донецький "Шахтар" у Києві обіграв "Динамо" з рахунком 2:1.
08 квiтня, 2013 - Офіційний сайт ФК "Шахтар"
Україна здобула перемогу над Молдовою в непростому матчі - 13 фото
Національна команда з футболу перемогла на стадіоні «Чорноморець» Молдову в рамках відбору до ЧС-2014