4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Україна виграла четверте "золото" на Паралімпіаді в Сочі

14 березня 2014, 13:37

Написати коментар 0      Версія для друку

Українська біатлоністка Олександра Кононова виграла золоту медаль в Cочі в заїзді на 12,5 км.

Олександра подолала дистанцію за 40 з половиною хвилини, не "закрила" одну мішень. "Срібло" дісталося росіянці Альоні Кайфман, яка фінішувала на дві секунди пізніше за українку. Третє місце дісталося також представниці Росії Наталії Братюк.

Біатлон. Жінки, 12,5 км, стоячи

1. Олександра Кононова (Україна) - 40.30,6 (0+0+1+0)

2. Олена Кауфман (Росія) - 2,1 (0+0+1+0)

3. Наталія Братюк (Росія) - 30,3 (0+0+0+0)

Українка Олена Юрковська в гонці сидячи на 12,5 км фінішувала третьою. Під час гонки наша спортсменка йшла другою, але німкеня Вікер неймовірним ривком відіграла відставання в 20 секунд і відтіснила Олену на третю позицію.

Перше місце дісталося господарям Паралімпіади. Росіянка Світлана Коновалова захопила лідерство ще на старті й упевнено виграла гонку.

Біатлон. Жінки, 12,5 км, сидячи

1. Світлана Коновалова (Росія) - 40.44,0 (0+0+0+0)

2. Ганна Вікер (Німеччина) - 43,1 (0+0+0+0)

3. Олена Юрковська (Україна) - 46,8 (0+0+0+0)

На сьогодні в скарбничці паралімпійської збірної України 16 медалей - 4 "золота", 4 "срібла" і 8 бронзових нагород. В активі збірної Росії 56 медалей (20+20+16). Німеччина завоювала 8 медалей (6+2+0).