Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Активісти ПР згортають свій «антимайдан» у Маріїнському парку

22 грудня 2013, 16:32

Написати коментар 1      Версія для друку 

Учасники мітингу на підтримку курсу президента Януковича в Маріїнському парку згортають своє наметове містечко.

Як заявив комендант наметового містечка Олександр Зінченко, мітинг припиняють, щоб зустріти новорічні свята у колі сім'ї.

До цього ж активісти «антимайдану» закликали і мітингувальників на Майдані Незалежності.

«Через наше наметове містечко за час його існування пройшли півмільйона людей. Всі ці люди з різних регіонів країни приїхали до столиці, щоб підтримати курс президента. Зараз кожен з нас має повернутися до свого будинку, зустріти Новий рік і Різдво у колі своєї сім'ї», - зазначив Зінченко.

При цьому він додав: «нехай політики сядуть за стіл переговорів і дійдуть компромісу, домовляться про мир і злагоду в суспільстві».

Також він запропонував мітингувальникам на Євромайдані провести «якісь малі Олімпійські ігри».

«Давайте втихомиримо конфлікти між нами, ... давайте проведемо змагання, наприклад, футбольний матч між Майданом єднання і Євромайданом. Нехай у складі кожної футбольної команди буде половина гравців з Маріїнського парку, а половина - з Майдану Незалежності. Цим ми символічно покажемо, що ми єдині, що між нами немає ворожнечі і чвар», - зазначив Зінченко.

Українська правда

леша 22.12.2013, 16:40
загадили весь парк продажные бандитские твари ,уголовники ,алкоголики после себя уберите бутылки и навоз после сбя или пускай партия регионов убирает после этих тварей
Переглянути всі 1      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.