Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Столична мерія заборгувала "Київенерго" 150 тисяч

09 сiчня 2014, 12:04

Написати коментар 0      Версія для друку 

Столична мерія заборгувала ПАТ "Київенерго" 151,6 тисячі грн за електропостачання будівлі на вул. Хрещатик, 36 у грудні 2013 року.

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі "Київенерго".

"Київенерго" щомісяця проводить звірку розрахунків за спожиті енергоносії і в разі наявності заборгованості компанія направляє відповідне попередження ... Подальші дії з урегулювання заборгованості визначаються на підставі підписаних договорів", - зазначили в компанії.

У прес-службі "Київенерго" не прокоментували, чи зверталися представники Київради та КМДА з пропозицією відключити (обмежити) енергопостачання будівлі мерії або ж із поясненнями щодо боргів.

У "Київенерго" також не уточнили, чи планують відключати будівлю мерії від електропостачання, зазначивши, що керуватимуться чинною нормативно-правовою базою.

За даними "Київенерго", Федерація профспілок України (ФПУ) не має боргів за енергопостачання своєї головної будівлі (майдан Незалежності, 2) і Міжнародного центру культури та мистецтв (Жовтневий палац, вул. Інститутська, 1).

"Наразі електропостачання, теплопостачання і гаряче водопостачання зазначених будівель (Хрещатик, 36; майдан Незалежності, 2; Інститутська, 1 - ІФ) здійснюються в повному обсязі", - повідомили в компанії.

У "Київенерго" зазначили, що не мають об'єктів вуличного освітлення, тому відключення освітлення майдану Незалежності та прилеглих вулиць 6 і 7 січня не має стосунку до цієї компанії.

Як повідомлялося, з 1 грудня 2013 року будівлю київської мерії, головну будівлю ФПУ і Жовтневий палац частково займають протестувальники.

У київській мерії протестувальники займають колонну залу й деякі коридори, проте вони не заходять до кабінетів, пропускають співробітників КМДА, апарату "Київради" на їхні робочі місця.

У використовуваних протестувальниками будівлях уже відключали електропостачання, водопостачання і опалювання, 6 і 7 січня було відключено освітлення майдану Незалежності та прилеглих вулиць.

Комунальники називають це технічними збоями, у свою чергу протестувальники вважають відключення комунікацій "провокаціями" та цілеспрямованим психологічним тиском.

Українська правда

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.