На Михайлівській площі зібралося вже 15 тисяч осіб. Люди прибувають


30 листопада 2013, 17:43 -

Кількість мітингувальників на Михайлівській площі Києва зросла до 15 тисяч осіб.

Як передає кореспондент УНІАН, при цьому люди продовжують прибувати на Михайлівську площу, де триває мітинг.

Протестуючі облаштовують свою інфраструктуру, зокрема на території Михайлівського монастиря діють пункту обігріву, роздачі гарячої їжі та надання інформаційної та консультативної допомоги.

Як повідомляв , 29 листопада на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі Україна не підписала Угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС, чого вимагали тисячі українців, які вийшли 21 листопада на Євромайдани по всій країні.

Сьогодні, 30 листопада, вночі «Беркут» жорстоко розігнав Євромайдан в Києві: 35 учасників акції було затримано, стосовно них складено адмінпротоколи, які суд розглядатиме у понеділок, 35 побитих учасників акції звернулися до лікарів за допомогою. За словами очевидців, близько 4-ї ранку тисячі бійці спецпідрозділу «Беркут» штурмували кілька сот студентів, які проводили мирну акцію на підтримку євроінтеграції України.

На відеозаписах, оприлюднених в інтернеті, видно, як бійці «Беркуту» відтісняють людей від монумента Незалежності, при цьому б'ючи їх кийками. Когось продовжували бити навіть після того, як він впав. На кадрах також видно людей зі скривавленими обличчями. Ті, кому вдалося врятуватися з Майдану Незалежності, знайшли укриття у Михайлівському соборі на території монастиря, який тривалий час було оточено бійцями спецпідрозділу. Щоб підтримати учасників Євромайдану, туди почали приходити громадяни. Вранці їх було близько 500. Станом на 15.00 на Михайлівській площі вже зібралося близько 7 тисяч громадян.
©2002-2008, 4post
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua.