Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

СК «Омега» - одна з найстійкіших страхових компаній України


21 вересня 2009, 10:09Написати коментар 1
Версія для друку 

Страхова компанія «Омега» визначена як одна з найбільш стійких компаній України за підсумками 2008 року. Про це свідчать дані, представлені в рейтингу стійкості страхових компаній, які опублікував журнал «Експерт Україна» № 35 (226).

За словами Президента СК «Омега» Сергія Тарасенка, той факт, що компанія посіла гідне місце в рейтингу стійкості СК говорить про правильність вибраної стратегії.

«За останні два роки в СК «Омега» відбулися значні позитивні зміни як в методах ведення бізнесу, так і в стратегії поведінки на страховому ринку України. Повністю змінилася команда, прийшли нові висококваліфіковані фахівці. Компанія укріплює свої позиції на традиційних класичних сегментах ринку, активно впроваджує нові страхові продукти для великих корпоративних клієнтів», - розповідає президент.

Крім того, згідно даних журналу «Експерт», СК «Омега» закінчила перше півріччя 2009 року з найбільшим прибутком серед представлених в рейтингу компаній. За підсумками 6 місяців 2009 року чистий прибуток компанії склав понад 90 млн.грн., що в 2,2 рази більше, ніж за аналогічний період 2008 року.

«Правильно обрана ринкова стратегія розвитку страхової компанії «Омега» на 2008-2009 роки дозволила нам уникнути проблем, пов'язаних з фінансовою кризою, що торкнулися наших колег по страховому ринку», - підкреслив Тарасенко.

СК «Омега» створена в 1994 році. Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Серед страхових компаній України СК «Омега» займає 3 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.

Ljubisa 12.05.2012, 07:33
It's wodnefrul to have you on our side, haha!
Переглянути всі 1      Написати коментар
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
ОСТАННІ НОВИНИ
У Мінагрополітики заявляють, що Присяжнюк щодо змін державного устрою не висловлювався - 18:35
У Парижі 16 лютого пройде Артмайдан - 17:45
Швеція випала з десятки найбільших інвесторів в Україну - 17:29
Міліція вночі шукала вибухівку на залізничних вокзалах Києва - 17:14
Hyundai можуть повернути ще в лютому - 16:59
В ПР кажуть, що Яценюк втратив свій шанс стати прем'єром - 16:28
УДАР запропонував свій проект змін до Конституції? - 16:13
Кернес виписав собі премію за роботу в січні - 15:57
Fitch знизило рейтинг "Укрзалізниці" - 15:41
ОСТАННI В РОЗДIЛI
За грудень – січень користувачів SINOPTIK.ua стало на дві третини більше
Денна аудиторія SINOPTIK.ua за два місяці збільшилась на дві третини. Сьогодні кожен сьомий український інтернет-користувач дізнається погоду на цьому ресурсі
14 лютого, 15:31 -
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ОБГОВОРЕННЯ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
Суд виправдав Попова та Сівковича

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.