Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

СК «Омега» рекомендована клієнтам для співпраці в 2010 році


13 сiчня 2010, 14:10Написати коментар 0
Версія для друку 

СК «Омега» рекомендована клієнтам, як одна з найнадійніших страхових компаній, яким можна довірити ризики в 2010 році. Про це говориться в дослідженні «Страховий ринок України: погляд в майбутнє», проведеному дослідницькою компанією «Дагда».

Метою дослідження було визначити ТОП-20 компаній-лідерів на ринку страхування України, які можуть бути рекомендовані потенційному страхувальникові. Для визначення 20-ки аналізувалися дані про фінансовий стан компанії, рівень підтримки акціонерів і про долю компанії на ринку.

«З отриманого нами рейтингу були видалені компанії, які, на думку наших аналітиків, не мають ніякого відношення до класичного страхування. Зокрема, ренкинг покинули перестраховочні, схемні компанії та компанії, орієнтовані суто на вузький корпоративний сегмент», - говориться в дослідженні. - У результаті ми отримали групу «лідерів ринку», яка складається з роздрібних і універсальних компаній. Саме ці компанії на нашу думку є основою українського ринку класичного страхування і в цілому можуть бути рекомендовані до співпраці в 2010 році».

Так, за даними дослідження, СК «Омега» входить до 20 лідерів і може бути рекомендована для співпраці клієнтам в 2010 році.

По збору валових премій і за об'ємом виплат в рейтингу компанія займає 15 місце. При цьому аналіз даних по виплатах говорить про те, що компанія має можливість і надалі в повному об'ємі виконувати свої зобов'язання перед клієнтами.

«Наші аналітики настійно рекомендують в 2010 році щоб уникнути неприємних сюрпризів, пов'язаних з втратою страхового захисту, використовувати послуги тільки найбільших компаній, які присутні в нашому дослідженні, та які
наділені значним рівнем зовнішньої підтримки», - йдеться в документі.

Переглянути всі 0      Написати коментар
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
ОСТАННІ НОВИНИ
У Мінагрополітики заявляють, що Присяжнюк щодо змін державного устрою не висловлювався - 18:35
У Парижі 16 лютого пройде Артмайдан - 17:45
Швеція випала з десятки найбільших інвесторів в Україну - 17:29
Міліція вночі шукала вибухівку на залізничних вокзалах Києва - 17:14
Hyundai можуть повернути ще в лютому - 16:59
В ПР кажуть, що Яценюк втратив свій шанс стати прем'єром - 16:28
УДАР запропонував свій проект змін до Конституції? - 16:13
Кернес виписав собі премію за роботу в січні - 15:57
Fitch знизило рейтинг "Укрзалізниці" - 15:41
ОСТАННI В РОЗДIЛI
За грудень – січень користувачів SINOPTIK.ua стало на дві третини більше
Денна аудиторія SINOPTIK.ua за два місяці збільшилась на дві третини. Сьогодні кожен сьомий український інтернет-користувач дізнається погоду на цьому ресурсі
14 лютого, 15:31 -
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ОБГОВОРЕННЯ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
Суд виправдав Попова та Сівковича

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.