Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» - страховий партнер ТОВ «Філіпс Україна»


21 травня 2010, 15:11Написати коментар 0
Версія для друку 

Перший квартал для ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» позначився етапом розвитку корпоративного добровільного медичного страхування. Розробка нових і вдосконалення існуючих програм ДМС вийшло на стратегічний рівень для Компанії.

Разом із арсеналом професіоналів з просування ДМС, з наявністю власного асистансу, а також з багаторічною практикою страхування юридичних осіб за ДМС ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» продовжує обслуговувати безліч відомих компаній та міжнародних організацій з цього виду страхування.

Так, представництво Philips в Україні визначило свого партнера із добровільного медичного страхування. На конкурсній основі серед страхових компаній ним стало ВАТ «УСК « Дженералі Гарант».

62 співробітника ТОВ «Філіпс Україна» стали застрахованими по ДМС і мають можливість обслуговуватися за класичними програмами страхування, так і за спеціально розробленими індивідуальними. Агрегатна страхова сума склала близько 8 млн. грн.

Також, варто відзначити, що в першому кварталі ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» зібрало страхових премій по ДМС на суму близько 7 млн. грн.

Generali Group є провідним гравцем на світовому страховому та фінансовому ринках. Заснована в Трієсті в 1831 році, сьогодні група є одним з лідируючих європейських страховиків, а також найбільшим європейським страховиком життя. Група також є однією з головних менеджерів з активів у світі, з активами на загальну суму більш ніж ? 300 млрд. З понад 100 000 штатними співробітниками, які обслуговують 60 млн. клієнтів у 65 країнах, Група посідає лідируючі позиції в Західній Європі і все більш важливе місце у Східній Європі та Азії.

Переглянути всі 0      Написати коментар
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
ОСТАННІ НОВИНИ
У Мінагрополітики заявляють, що Присяжнюк щодо змін державного устрою не висловлювався - 18:35
У Парижі 16 лютого пройде Артмайдан - 17:45
Швеція випала з десятки найбільших інвесторів в Україну - 17:29
Міліція вночі шукала вибухівку на залізничних вокзалах Києва - 17:14
Hyundai можуть повернути ще в лютому - 16:59
В ПР кажуть, що Яценюк втратив свій шанс стати прем'єром - 16:28
УДАР запропонував свій проект змін до Конституції? - 16:13
Кернес виписав собі премію за роботу в січні - 15:57
Fitch знизило рейтинг "Укрзалізниці" - 15:41
ОСТАННI В РОЗДIЛI
За грудень – січень користувачів SINOPTIK.ua стало на дві третини більше
Денна аудиторія SINOPTIK.ua за два місяці збільшилась на дві третини. Сьогодні кожен сьомий український інтернет-користувач дізнається погоду на цьому ресурсі
14 лютого, 15:31 -
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ОБГОВОРЕННЯ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
Суд виправдав Попова та Сівковича

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.