СК «Омега» підтримує ініціативу ЛСОУ щодо централізованого застосування франшизи в договорах турстрахування


21 травня 2010, 18:00 -

Централізоване застосування франшизи в договорах страхування подорожуючих за кордон на масових туристичних напрямах допоможе стабілізувати ринок турстрахування і скоротити збитковість цього виду страхування, вважає начальник управління медстрахування СК «Омега» Владислав Ярчевський.

Раніше Ліга страхових організацій України (ЛСОУ) звернулася в Асоціацію Лідерів Турбізнесу України з пропозицією централізовано впровадити застосування франшизи в договорах виїжджаючих за кордон на масових туристичних напрямах Туреччини та Єгипту.

«Введення невеликої франшизи, скажімо до 50? (вартість первинної консультації лікаря) дозволить уникнути зловживань і відвертого шахрайства з боку жителів і медустанов цих країн», - вважає Ярчевський.

Крім того, за його словами, введення франшизи дозволить звузити діапазон цін на турстраховку.

«Зараз договір турстрахування можна придбати по абсолютно різним цінам, оскільки деякі страхові вже застосовують франшизи, а деякі ні. Але якщо франшиза буде введена централізовано, то ціновий коридор буде вужчим, що полегшить клієнтові вибір страхового захисту», - додав він.


©2002-2008, 4post
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua.