Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Прем’єр скаржиться, що мітингувальники не дають йому вчасно погашати заборгованості

11 грудня 2013, 14:14

Написати коментар 14      Версія для друку 

Графік погашення заборгованості доведеться переглянути.

Про це заявив прем’єр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

«Заблокований уряд, міністерство фінансів, міністерство соціальної політики фізично не могли погасити затримані виплати», - поскаржився прем’єр.

Він додав, що «для людей кожен день питання виживання».

«Я повинен чесно сказати, що екстремальний режим виконання соціальних зобов’язань та компенсацій… Графік ліквідації затримок і заборгованості, який виконувався до організації відомих всім політичних протистоянь, доведеться переглянути. Два тижні втрачено, попередній графік фактично порушений», - уточнив Азаров.

Українська правда

123 11.12.2013, 14:33
Ааааа.... Так это "злые митингувальники" пустили экономики под откос, а не ваше умелое правление! Ну теперь все понятно! Сначала все времы "попередники" мешали, а теперь эти на майдан вылезли. Ну никак мужику не развернутся..... А было еще столько новых идей.... Но теперь мы уже как то без вас микола янович (с маленькой буквы, т.к. большой вы не заслуживаете)... И единственное. что вы можете сделать хорошего для народа украины напоследок, это не мелькать своем таблом в телевизоре и не раздражать своими речами (ПРОСТИ ГОСПОДИ!) наши уши и здравый смысл! Уж пожалуйста постарайтесь!
Киев 11.12.2013, 14:32
А на запор он не "скаржиться" из-за майдана?
х 11.12.2013, 14:32
7 месяцев казна стоит а ему 3,14су мешают работать ........
Переглянути всі 14      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.