Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

У владі кажуть, що дешевший газ - не підстава для зниження тарифів

20 грудня 2013, 13:45

Написати коментар 0      Версія для друку 

Нацкомпослуг не бачить підстав для перегляду тарифів на послуги з теплопостачання для населення через зниження вартості російського газу для України.

Про це повідомив голова Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері комунальних послуг Валерій Саратов, передає «УНІАН».

«Під час розрахунку тарифів на теплову енергію, яка виробляється для потреб населення, використовується вартість природного газу українського видобутку - разом з ПДВ це 163 долара/тис.куб.м. Як бачите, нова вартість російського газу в 268,5 доларів/тис. куб.м перевищує ту, яка використовується зараз. Тому в комісії зараз відсутні підстави для перегляду тарифів на теплову енергію для населення», - сказав Саратов.

За його словами, зниження тарифів на теплову енергію для таких категорій споживачів як «бюджет» та «інші», а це бюджетні організації та бізнес-структури, виходячи з укладених з РФ домовленостей, може становити близько 20-25%.

«У вартість гігакалорії теплової енергії для таких організацій поки ще закладена стара ціна природного газу в розмірі 450 доларів/тис.куб.м. Виходячи з досягнутих президентом України домовленостей про нову ціну на газ, безперечно, вартість теплової енергії повинна бути переглянута. За нашими попереднім підрахунками, тарифи на теплову енергію для категорій споживачів «бюджет» та «інші» можуть бути зменшені приблизно на 20-25 %», - зазначив глава Нацкомпослуг.

Нагадаємо, 17 грудня в Москві після засідання українсько-російської міждержавної комісії під головуванням президентів України і РФ Віктора Януковича і Володимира Путіна було оголошено про низку домовленостей, зокрема, про зниження вартості російського газу для України до 268,5 доларів.

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.