Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Янукович доручив Азарову знизити ціни на електроенергію для українців

20 грудня 2013, 14:43

Написати коментар 0      Версія для друку 

Президент Віктор Янукович доручив Кабміну забезпечити зниження цін на електроенергію для споживачів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента, передає Економічна правда.

«Зараз ціна газу становить 268,5 доларів за тисячу кубометрів. Це дозволить державі істотно заощадити витрати на електроенергію і тепло», - сказав Янукович, виступаючи на урочистому зібранні з нагоди Дня енергетика і церемонії запуску гідроагрегату №2 Дністровської ГАЕС.

У зв'язку з цим, як зазначає прес-служба, Президент поставив перед урядом завдання зменшити вартість електроенергії для споживачів.

На його думку, здешевлення електроенергії стане базою для подальшої модернізації та розвитку економіки всієї України.

Янукович також зазначає, що Україна має потужний енергетичний комплекс, який постійно розвивається.

«Підприємства електроенергетичної галузі забезпечують робочими місцями майже 180 тис наших громадян, а вартість електроенергії і тепла, вироблених з вашою участю, становить близько чверті ВВП країни», - додав Янукович.

Президент зазначив, що незважаючи на економічні труднощі в країні вводяться в дію нові енергогенеруючі та постачальницькі потужності.

Так, за його словами, в 2013 році у Вінницькій області введено в дію нову лінію електропередачі, завершена реконструкція і розширення електропідстанції «Північна» Центральної електроенергетичної системи.

Крім того, Янукович зазначив, що масштабним проектом стане розширення потужностей Каховської гідроелектростанції.

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.