Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

S&P покращив прогноз рейтингів Києва

27 грудня 2013, 12:37

Написати коментар 0      Версія для друку 

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's поліпшило прогноз рейтингів Києва з "негативного" ??на "стабільний".

Про це йдеться в повідомленні рейтингового агентства, передають "Українські новини".
"Служба кредитних рейтингів Standard&Poor's переглянула прогноз по рейтингах Києва з "негативного" на "стабільний" і підтвердила довгостроковий кредитний рейтинг міста на рівні В-", - йдеться у ньому.

Перегляд прогнозу обумовлений аналогічною рейтинговою дією відносно суверенних рейтингів України.

"Рейтинг Києва відображає нашу оцінку української системи міжбюджетних відносин як "волатильною і недофінансованою". Негативний вплив на рейтинг надають обмежена фінансова гнучкість міста, слабкі показники виконання бюджету, низька якість фінансового управління, "дуже негативні "показники ліквідності, високе боргове навантаження і пов'язані з цим валютні ризики, а також значний обсяг умовних зобов'язань", - відзначає S&P.

Разом з тим на рівень рейтингу Києва сприятливо впливають роль міста як адміністративного та економічного центру України і досить диверсифікована економіка з високим рівнем добробуту, який у декілька разів перевищує середній показник по країні.

Відповідно до рейтингової шкали S&P, рейтинг рівня В свідчить про досить високу уразливості емітента за наявності несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов, однак у цей час є можливість виконання боргових зобов'язань у строк і в повному обсязі.

Нагадаємо, в середині грудня S&P підтвердив рейтинг Києва В-.

Українська правда

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.