Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Азаров запевняє, що Росія не шантажуватиме передчасним поверненням грошей

27 грудня 2013, 15:55

Написати коментар 0      Версія для друку 

Прем'єр Микола Азаров спростовує заяву першого віце-прем'єра Росії Ігоря Шувалова про те, що Росія зможе вимагати погашення боргу України, якщо ситуація цього потребуватиме.

Про це Азаров заявив, відповідаючи на запитання під час інтерв'ю декільком телеканалам.

«Домовленості двох президентів і ті умови, на яких ми підписали кредит, не передбачають ніяких дострокових повернень і погашень, про які ви поставили запитання. Тому не буде цього. Ми будемо використовувати цей кредит так, як вважаємо за потрібне», - сказав Азаров.

«Але цю заяву ми, безумовно, взяли до уваги, відповідно відреагували, вже й переговорили з Ігорем Івановичем. Не зовсім його правильно витлумачили, як у нас написано», - додав він.

«Він буде виконувати ту програму, яку затвердив президент Росії і підтвердив прем'єр Росії», - додав Азаров.

Азаров також розповів про розмову з Володимиром Путіним.

«Нещодавно на зустрічі він мені розповів…, що всі радники, міністри були проти надання Україні кредиту. Якби я був на їхньому місці, чисто з фінансово-економічних міркувань, я б був проти теж», - сказав він.

«Тому що кредит наданий Україні на винятково вигідних умовах. У тих, жортских економічних умовах, у яких ми перебували, коли західні інвестори з нас мотузки сукали й пропонували немислимі відсотки прибутковості, Росія запропонувала нам 5%», - додав Азаров і зазначив, що такий кредит допоміг йому «урятувати ситуацію».

Українська правда

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.