Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Українці заборгували за житлокомпослуги 12,5 мільярда

31 сiчня 2014, 16:52

Написати коментар 0      Версія для друку 

Заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг у грудні 2013 року зросла на 3,9% порівняно з листопадом - до 12,5294 мільярда гривень.

Про це пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на дані Державної служби статистики.

За її даними, середній термін заборгованості становив 3,9 місяця.

Як наголошується, в січні-грудні 2013 року українці сплатили за компослуги 38,4 млрд гривень, або 99% нарахованих за цей період сум. Найвищий рівень оплати зафіксований в Івано-Франківській, Вінницькій і Львівській областях, найнижчий - у Луганській, Донецькій, Дніпропетровській областях та АРК.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги в країні на одного власника особового рахунку з урахуванням споживання електроенергії в грудні 2013 року знизилися на 3,7% порівняно з груднем - 2012 - до 518,8 гривень.

За даними Держстату, в січні-грудні 2013 року з населенням було укладено 71 тисяча договорів про погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 230,6 млн гривень.

Як повідомлялося з посиланням на Держстат, заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг у листопаді 2013 року зросла на 4,2% порівняно з жовтнем - до 12,0618 млрд гривень.

Українська правда

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.