Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

В опозиції дізналися, що переодягнені силовики готують провокації на Євромайдані

14 грудня 2013, 10:24

Написати коментар 0      Версія для друку 

Штаб національного опору (ШНО) отримав інформацію, що два підрозділи «Альфа» розквартировані в Києві та спецпідрозділу внутрішніх військ отримали команду переодягнутися в цивільну форму одягу, проникнути на територію Майдану Незалежності і провокувати бійки та заворушення.

Про це повідомив у своєму блозі на Українській правді нардеп («Батьківщина») Арсен Аваков.

«Два підрозділу «Альфа» розквартировані в Києві в районі вулиці Червоноармійської та спецпідрозділу внутрішніх військ, що знаходяться на вулиці Мельникова, отримали команду переодягнутися в цивільну форму одягу, проникнути на територію Майдану Незалежності (та/або на т. зв. «антимайдан» в Маріїнському парку) і провокувати бійки та заворушення, тим самим дискредитуючи мирний характер нашого протесту», - повідомив Аваков.

Самоорганізовані загони територіальної оборони Майдану, отримали команду з цього моменту приступити до чергування в режимі особливої уваги.

«Закликаємо до уваги громадськість та засоби масової інформації! Закликаємо владу відкликати цю провокативну команду. За всі подібні дії або провокації рано чи пізно прийдеться відповідати. Всіх тих, хто перебуває на майдані, просимо бути пильними і не допускати провокацій з дискредитації нашого мирного процесу», - заявили в штабі опору.

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.