Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

У Херсоні активісти Євромайдану принесли голові ОДА собачі будки

15 грудня 2013, 11:26

Написати коментар 0      Версія для друку 

У Херсоні активісти Євромайдану, у відповідь на заяву голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка, що представники громадськості за своє життя не зробили навіть собачої будки, 14 грудня принесли їх під ОДА.

Організаторами акції виступили низка громадських організацій та опозиційні політичні сили, повідомляє «Тиждень».

На акцію прийшли представники громадськості, підприємці, студенти, пенсіонери, небайдужі громадяни, яких образили слова Костяка під час виступу 6 грудня в Херсоні на мітингу бюджетників

«Чому представники влади, які за своїм статусом і можливостями мали б консолідувати суспільство і максимально зосередити всі можливі ресурси для вирішення багатьох проблем в нашому регіоні, навпаки, вносять розлад у громадськість Херсонщини», - наголошувалося під час акції.

«Чи можна вимірювати внесок у розвиток регіону кожної людини, кожного жителя області, громадського діяча, державного службовця, вчителя, медика, іншої працюючої або непрацюючої людини «собачими будками»? Кожен робить свій внесок у відповідності зі своїми можливостями, переконаннями, прагненнями, посадовими обов'язками», - йшлося в поширеному на акції прес -релізі.

Всього на площі виявилися чотири собачих будки з дерева і картону. Вручити їх Костяку мітингувальникам не вдалося, оскільки будівля ОДА виявилася зачиненою.

На заході був присутній начальник управління інформаційної та внутрішньої політики Херсонської облдержадміністрації Олег Устиненко. Після завершення акції одну з будок для передачі її голові ОДА вручили саме йому.

В акції взяли участь більше 100 осіб. Після мітингу відбувся традиційна піша хода центральними вулицями міста на підтримку столичного Євромайдану.

6 грудня, виступаючи зі сцени перед бюджетниками, яких зібрали на мітингу Костяк сказав: «Ті , хто стоїть сьогодні, вони у своєму житті навіть собачої будки не побудували. І ніколи не побудують, оскільки не знають, що робити сьогодні, і що робити завтра... «.

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.