Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Пшонка: до провокацій у Києві причетні члени радикальних угрупувань

20 грудня 2013, 17:11

Написати коментар 0      Версія для друку 

Члени радикальних угрупувань причетні до закликів до скидання влади в Україні, заявив генеральний прокурор Віктор Пшонка.

Про це він заявив у Верховній Раді у п’ятницю, говорячи про події на Банковій.

«До зазначених провокацій і правопорушень причетні члени радикальних угрупувань, які вже тривалий час діють під виглядом різноманітних громадських організацій, в тому числі спортивного напрямку», - зазначив Пшонка.

«Вони відрізняються потужним фінансуванням, згуртованістю та веденням ідеологічної роботи щодо розповсюдження націоналізму і розпалювання міжнаціональної ворожнечі», - зазначив він, чим викликав хвилю обурення в залі ВР.

«У вас є право ознайомитися з матеріалами, як у депутатів, і я попрошу голову СБУ вас частково з ними ознайомити. Думайте за спокій України», - сказав він.

«На жаль, є випадок закликів до насилля та повалення існуючої влади. До таких подій не можна ставитися безпечно, легковажно і безвідповідально.. Наша країна не може стати полігоном для підготовки бойовиків та різних радикальних угрупувань», - додав Пшонка.

За його словами, станом на ранок п’ятниці під вартою залишаються чотири особи, затримані за фактами подій 1 грудня біля АП.

З 24-14 грудня відкриті 40 кримінальних проваджень, 14 – органами прокуратури, 26 – МВС, і 2провадження - СБУ. Одне з проваджень, відкритих СБУ стосуються «закликів до насильницького захоплення державної влади».

Як відомо, серед основних вимог, що висувалися на Майдані, найбільшу підтримку (більше половини) серед опитаних учасників Майдану отримали: звільнення заарештованих учасників Майдану, припинення репресій (82%), відставка уряду (80%), відставка Віктора Януковича і проведення дострокових президентських виборів (75%), підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом (71%), заведення кримінальних справ на винних у побитті демонстрантів на Майдані (58%), розпуск Верховної Ради і призначення дострокових парламентських виборів (56%).

Українська правда

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.