Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Екологи вимагають від Пшонки покарати винних у нищенні Маріїнського парку

24 грудня 2013, 11:34

Написати коментар 4      Версія для друку 

У Національному екоцентрі України вважають, що територія Маріїнського парку, де останні кілька тижнів перебували учасники мирної демонстрації, істотно деградувала в результаті забруднень, руйнувань елементів зовнішнього дизайну парку, пошкодження дерев.

Про це заявили в прес-службі НЕЦУ.

За словами заступника голови організації Олексія Василюка, "слід, який залишили після себе мітингувальники на території Маріїнського парку, тягне на кримінальну справу".

"Ми вже звернулися до Генпрокуратури з вимогою знайти і покарати винних. Це є порушенням законодавства. Умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об'єктів природно-заповідного фонду карається штрафом або позбавленням волі до трьох років згідно зі ст. 252 КК", - резюмував він.

Як наголошується в повідомленні, в ст. 38 Закону України "Про природно-заповідний фонд України" сказано, що "на території парків-пам'яток садово-паркового мистецтва заборонена будь-яка діяльність, не пов'язана з виконанням на них завдань і є загрозою їх збереженню".

Як відомо, на території Маріїнського парку протягом кількох тижнів відбувався мітинг на підтримку Партії регіонів.

Українська правда

михай 24.12.2013, 12:00
До екологів поїде СС"Беркут" і винна буде "аппазіція"
чивокуня 24.12.2013, 11:54
Уважаемый речь идет о ПР и антимайдане. Читейте внимательно!!
Богдан 24.12.2013, 11:47
Город Киев превратили в уличный бардак. Когда это все прекратиться? Собирайте свой майдан во Львове, а наш город оставьте в покое. Те, кто это все затеял, обязаны вернуть центр Киева в то состояние, в котором он был до этого беспредела. Памятник Ленину тоже обязаны вернуть в том место, и в том состоянии в котором он был. За вандализм обязаны открыть уголовное дело. Загадили центр города и довольны
Переглянути всі 4      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.