Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Євромайданівці охороняють будинок Чорновол

26 грудня 2013, 10:15

Написати коментар 1      Версія для друку 

Будинок побитої журналістки Тетяни Чорновол охороняють активісти Євромайдану.

Про це пише газета "Комсомольська правда в Україні", відзначаючи, що 2-поверховий будинок, де живе Чорновол, прикрашає український прапор, а біля воріт припаркований джип охорони, яку поставили активісти Евромайдану.

"Кого шукаєте? У домі тільки діти й няня. Говорити немає з ким", - заявив чоловік, який назвав себе Валерієм.

"Няні велено не виходити, світло в домі не вмикати. Боїмося, ці мерзотники можуть повернутися, підпалити будинок. От мене тут і поставили, щоб захистити на випадок чого", - пояснив він.

За його словами, "раптом що, сюди приїдуть ще два десятки машин, ми всі на зв'язку".
Валерій спростував, що раніше Чорновол їздила з охороною.

"Коли з'явилася інформація, що на Тетяну готується замах, ми пропонували їй охорону. Хотіли її супроводжувати колоною, але Таня відмовилася", - сказав Валерій.

"Ми вважаємо, Тетяну не дарма побили прямо на трасі. Це було зроблено демонстративно, щоб залякати всіх інших", - упевнений він.

Місце, де стався напад на Чорновол, досить глухе. З одного боку дороги - посадкові смуги аеропорту, з іншого боку - лісосмуга. Єдина будова, де могли бути люди, - супермаркет. Він за метрів п'ятдесят.

По периметру аеропорту працюють відеокамери, але вони повернені лише на захисну сітку. Відео з магазину цю зону теж не пробиває.

"Нічого не бачили, уже вранці тут було повно міліції, навіть дорогу перекривали. Приходили й до нас, але що ми можемо розповісти, звідси це місце навіть не проглядається", - каже охорона сусіднього магазину.

За словами охоронців, дорога веде з Києва на Бориспіль і там "навіть уночі потік машин".

"Хтось точно бачив це побиття", - вважають вони.

Українська правда

папа 26.12.2013, 10:28
эти дерьмократы воспитали такое поколение которые могут женщину бить и лежачего бить - это европейские ценности что поделаешь
Переглянути всі 1      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.