Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Суд переніс розгляд справи одного з затриманих на Банковій

03 сiчня 2014, 14:26

Написати коментар 1      Версія для друку 

Печерський суд Києва переніс розгляд справи Ярослава Притуленка, єдиного з дев’ятьох затриманих 1 грудня під Банковою активістів, який залишається під арештом на 8 січня.

Про це повідомляє кореспондент "Української правди".

Засідання суду тривало не більше 5 хвилин.

Сам Притуленко не був доставлений до суду.

Жоден представник Генеральної прокуратури теж не з'явився. На суді також не було народних депутатів, проте були присутні кілька дипломатів.

Адвокати переконані, що справу можна було розглядати в п'ятницю, але суддя Христина Гладун ухвалила рішення про перенесення засідання на 17-ту годину 8 січня.

На думку правозахисників, влада ігнорує прийнятий конституційною більшістю закон "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань".

Згідно з цим документом, діяння Притуленка та інших учасників акцій протесту та масових заходів декриміналізовано.

Закон зобов’язує закрити всі раніше відкриті кримінальні справи та впровадження проти активістів протягом 10 днів тобто до 4 січня.

Таким чином, як пояснив "Українській правді" захисник Притуленка Віталій Касько, 3 січня, по суті, це останній робочий день, коли може бути застосований цей закон.

Українська правда

Гість 03.01.2014, 14:54
Якщо нехтується Закон це навіть не Гондурас, а як ті що готовили підписували та голосували за цей Закон?
Переглянути всі 1      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.