Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Влада використовує курсантів в протистоянні на Грушевського?

21 сiчня 2014, 13:11

Написати коментар 4      Версія для друку 

Для блокування урядового кварталу використовують курсантів Національної академії МВС, яким нашивають шеврони бійців внутрішніх військ.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на батька одного з таких курсантів. За його словами, погони при цьому залишаються на форменому одязі, але під бронежилетами їх не видно.

Батьки курсантів збираються вирушити до Києва для захисту своїх дітей.

Як розповів співрозмовник Радіо Свобода, на вулиці Грушевського проти демонстрантів виставили курсантів третього курсу, більшості з яких 19 або 20 років. Четвертокурсники, за словами чоловіка, рараз перебувають на практиці.

У понеділок у столичній академії МВС заявляли, що до стримування протестів курсантів не залучали. Співробітник прес-служби Національної академії внутрішніх справ Людмила Зеленко заявила, що "це нонсенс".

"У нас усі курсанти на навчанні. Повернулись після канікул. В урядовому кварталі жодного з них немає", – стверджує вона.

Як відомо, на вулиці Грушевського вже третій день продовжуються протистояння між мітингувальниками та правоохоронцями. За офіційними даними, під час сутичок постраждали вже більше 200 людей з обох боків. У МВС заявили про 119 постраждалих.

Українська правда

777 21.01.2014, 13:46
Там нормальные не злые дети стоят, а их родители поддерживают Майдан, и эти дети тоже поддерживают Майдан, если надо, они в правильную сторону будут стрелять.
777 21.01.2014, 13:43
Отец хотел, чтоб сын ЧЕСТНО делал карьеру, и наш мальчик стрелять по людям не будет!
кок 21.01.2014, 13:38
А зачем прятаться? перешивать знаки? Они курсанты МВД, это теперь их прямая обязанность, защищать общественный порядок!! Так, что нечено стесняться. И как будущие офицеры, они должны быть на острие событий. Так было и есть везде! Бейте этих .....на майдане, только, чтоб на всю жизнь запомнили, что сепаратизм это плохо!
Переглянути всі 4      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.