Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Добкін залучить до захисту козаків та структури, які будуть без біт

28 сiчня 2014, 14:52

Написати коментар 0      Версія для друку 

Харківська облорганізація Партії регіонів має намір залучити до охорони громадського порядку трудові колективи підприємств і козаків.

Про це заявив журналістам на прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Він підкреслив, що суспільство стоїть на порозі серйозного силового конфлікту.

"Ненависть у суспільстві до представників різних регіонів - ну, стосовно один одного - уже така, що люди хочуть фізичного впливу на своїх супротивників... Але розмовляти будуть тільки із сильними. Ми створюємо дуже серйозне суспільне об'єднання, що буде мати в тому числі й "силові структури", які будуть стежити за порядком і брати участь у тих акціях, які в законний спосіб допоможуть нам наводити порядок на території Харківської й інших областей",- зазначив він.

За словами Добкіна, такі структури будуть створюватися на підставі закону "Про участь громадян в охороні громадського порядку".

Крім того, за статутом багатьох об'єднань козачих організацій, їм дозволено створювати загони по охороні громадського порядку разом з міліцією.

"От таким шляхом ми й підемо. Плюс у нас було рішення практично у всіх найбільших трудових колективах на заводах Харкова про створення дружин з охорони громадського порядку - це ще один законний спосіб",- відзначив Добкін.

Він зазначив, що передбачається спільне патрулювання й посилені пости силами міліціонерів, громадських працівників, а також представників козацтва.

У випадку штурму облдержадміністрації частина людей буде на вулиці фізично захищати будинки й людей, які там працюють.

"Ми себе ще не проявляли, ми тільки починаємо. Ми тільки виходимо й виводимо на основний шлях наш бронепоїзд",- сказав Добкін.

Він зазначив, що співробітники партійного офісу проробляють, зокрема, питання фінансування таких структур.

"Де брати кошти - будемо думати... Але одне вам скажу - найважливіше для мене й улюблене: ми для цього гранти використовувати не будемо, будемо робити за наші вітчизняні гроші",- сказав Добкін.

Він зазначив, що дані структури будуть діяти без біт, без травматичних пістолетів і без тих засобів, які можуть принести шкоду здоров'ю інших людей.

Він підкреслив, що будуть використані тільки ті спеціальні засоби, які дозволені законом.

Українська правда

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.