Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

СБУ закликає мирних громадян не ставати щитом для диверсантів

17 квiтня 2014, 13:15

Написати коментар 7      Версія для друку 

Служба безпеки України закликає громадян не заважати проведенню антитерористичної операції в якості живого щита між диверсантами та силовиками.

Відповідне прохання озвучила речник СБУ Марина Остапенко на брифінгу в Антитерористичному центрі в четвер.

За її словами, українські силовики розуміють, що існує 4 категорії людей, які беруть участь у сепаратистських заходах:

"Це озброєні диверсанти, криміналітет, який працює за гроші, місцева влада, яка іноді підтримує диверсантів, а також (звичайні) люди, яких не дуже багато, але, на жаль, підтримують їх".

На думку Остапенко, головне завдання для місцевої влади - пояснити населенню, що силовики не збираються стріляти в мирних громадян.

"Але люди самі повинні розуміти, що поки під будинками, захопленими диверсантами, будуть жінки та діти, ми не зможемо звільнити всі будівлі", - сказала вона.

Водночас, зазначила Остапенко, є вже позитивні результати операції, коли "силовикам вдалося відбити відкритий штурм у Маріуполі".
"Українська правда"

Инквизитор 17.04.2014, 13:30
Всем очевидно, что весь народ восстал на ЮВ, который ХУНТА назцвает террористами! Не получается очевидно применить репрессии потому как от мала до велика и без оружия люди отстаивают свои права!! Хунту геть...И позор тем "офицерам" , которые сейчас применяют оружие против тех, кто их защищал и поддерживал, когда многих из них жгли, убивали и калечили боевики нынгеншних УПЫРЕЙ во власти!!! ГАНЬБА!!!
Олег 17.04.2014, 13:29
СБУ ещё не научилась отличать мирных граждан (по принуждению) от коллаборационистов (добровольно), сотрудничающих с оккупантами и диверсантами.
Поступайте, как в России: задерживайте всех подряд, а затем, после разбирательства отпускайте. Перенимайте опыт, используйте автозаки. Юго-восток вас поймёт.
гость 17.04.2014, 13:26
Да все интернет ресурсы Украины имеют основные сервера в сша и германии! Так интересно чьи заказы и планы они выполняют, промывая мозги гражданам Украины??? Все сми ненькой-продажные шлюхи!!!!
Переглянути всі 7      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.