В інтернеті з'явився список потягів із бюджетниками та «тітушками» на «антимайдан» (СПИСОК)14 грудня 2013, 09:12 -

Влада примушує бюджетників Києва - вчителів, вихователів дитячих садочків, медиків, працівників комунальних підприємств - брати участь в «антимайдані», який скликає Партія регіонів.

Про це заявила прес-служба «Батьківщини».

«На контактні телефони Штабу національного спротиву, народних депутатів опозиційних фракцій, прес-служби надходять чисельні повідомлення киян про те, що бюджетників та комунальників міста Києва в наказовому порядку, під загрозою звільнення, змушують виходити на мітинги на підтримку Партії регіонів та діючої влади», - повідомили у партії.

«Кияни обурені цим нахабством, оскільки вони не підтримують партію влади, не голосували за Януковича, а після роботи родинами приходять підтримати Євромайдан», - наголосили у «Батьківщині».

За інформацією прес-служби партії, «існує рознарядка для столиці: забезпечити явку на мітинги Партії регіонів щонайменше декілька сотень тисяч бюджетників та комунальників Києва.

Партія «Батьківщина» закликає киян, яких примушують йти на мітинги партії влади, приєднуватися до Євромайдану та не боятися погроз репресій.

«Усіх не звільнять, не треба боятися, разом - ми сила», - йдеться у повідомленні партії.

Водночас журналістка Тетяна Гонченко оприлюднила список потягів, які орендувала влада для звезення в Київ своїх «прибічників».«Список потягів, орендованих «регіоналами» для перевезення тітушок та бюджетніків в Київ і назад. Загалом 27 потягів (у середньому по 20 вагонів) з Луганська, Донецька, Одеси, Севастополя, Харкова та Запоріжжя)», - уточнила вона.

Українська правда
©2002-2008, 4post
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua.