Данилюк виїхав до Лондона03 лютого 2014, 13:02 -

Керівник "Спільної справи" Олександр Данилюк, якого було оголошено в розшук, покинув Україну.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"На жаль, майдан перестав бути безпечним місцем. Контрреволюційна п'ята колона від гальмування революції перейшла до її придушення. Під прикриттям масок і окремих опозиціонерів на майдані з'явились представники режимоохоронних органів", - написав Данилюк.

"Питання мого затримання з подальшим направленням в СІЗО або катівню мало бути вирішено впродовж кількох годин. Не попередивши навіть охорону, я перевдягнувся, натягнув балаклаву і залишив Хрещатик", - заявив він.

"Після кількох діб переховування вночі пішки перейшов кордон. Сьогодні нарешті дістався Лондона. Доведеться координувати з екзиля", - написав Данилюк пізно вночі 2 лютого.

Згодом він додав на своє виправдання: "Тимошенко довела, що сидіти шляхетно, але неефективно. Ми не збираємось здаватись в полон, як би це не називалось. І ті, хто вважають, що позбулись мене, рано радіють".

"Дуже скоро я повернусь назад", - пообіцяв він.

Про те, що його розшукують, Данилюк написав ще 28 січня: "Мене подали у всеукраїнський розшук. Джерело у Держмитслужбі повідомило".

Як відомо, саме члени "Спільної справи" захоплювали міністерства юстиції, енергетики та аграрної політики. З останнього їх вигнали "свободівці" та представники самооборони Майдану 29 січня – тобто коли Данилюк уже переховувався.

Про те, що деякі евромайданівці та автомайданівці подані в розшук, громадськості стало відомо 31 січня.

Українська правда
©2002-2008, 4post
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua.