Булатов розповів подробиці власного викрадення07 лютого 2014, 10:12 - Українська правда

Один з лідерів автомадйана Дмитро Булатов розповів, що сталося з ним у день його викрадення.

Про це він розповів на прес-конференції у Вільнюсі.

"22 числа я поїхав на своїй машині у справах і провів кілька зустрічей. Мені повідомили про те, що влада заарештовує всі мої рахунки та майно. Дізнавшись цю інформацію, я поставив свою машину, сів на таксі і поїхав до банкомату зняти гроші зі своїх банківських карток ", - розповів він.

"Коли приїхав до банкомату, побачив близько 10 осіб спортивної зовнішності, схожих на тітушок, тому я відійшов, щоб вони пішли", - розповів він.

"Все відбувалося в Києві, на розі вул Закревського і Маяковського. Чекаючи біля дороги, я отримав удар у потилицю. Мене підхопили і закинули в мікроавтобус. Там мене кілька разів ударили по голові. Потім близько години мене кудись везли ", - розповів Булатов.

За його словами, на місці його завели в кімнату, де було тільки ліжко і відро, щоб ходити в туалет.

"Кожен день мене били по голові. Мене поклали на підлогу, поклали мокру ганчірку і били по ній, так що я почав захлинатися. Допити були кожен день, супроводжувалися тим, що били мене по голові. Не багато, але сильно і професійно. Як людина, яка займаєтся спортом, можу сказати, що били професіонали ", - сказав він.

"Після перших тортур я почав розповідати, що вони хотіли дізнатися", - сказав він.

"Цікавилися, хто дає гроші, скільки дає американський посол, чиї накази виконуємо, які відносини з посольством США. Мене звинувачували в тому, що я американський шпигун", - розповів він.

"Всі наші розмови знімали на відеокамеру і це тривало кожен день", - додав він.

Булатов зазначив, що також ставили питання про поїздки автомайдану, однак найбільше питань стосувалися поїздок до Медведчука.

"Їх цікавило хто організовував поїздки в Межигір'я, до Захарченка, Пшонки. Найбільше запитували про поїздку до Медведчука. Поїздка до Медведчука їх цікавила значно більше, ніж поїздки в Межигір'я, до Захарченка або Генпрокурора", - сказав він.

"Мене навіть запитували про те, хто дав наказ ламати паркан Віктору Медведчуку", - додав Булатов.

Булатов розповів, що тортури тривали всі дні, які він міг рахувати по тому, скільки йому давали їжу: "Мені давали шинку, шматок хліба, сир, давали воду, у якої був поганий запах".

"У приміщенні пахло прілими ганчірками, складалося враження, що я перебуваю в якійсь бойлерній", - сказав він.

За кілька днів посилювали тортури. Булатов спробував один раз підняти окуляри і підглянути, але люди за те побили його по потилиці і скронях. При цьому Булатов сказав, що з ним завжди були дві людини, але він чув голоси кількох людей за дверима.

"Вони змусили мене говорити на камеру, що я шпигун ЦРУ, шпигун США, що автомайдан проплачують американці. Після тортур я говорив на камеру те, що вони просили ... але вони продовжували катування. Сказали, що виколють око і порізали мені щоку ... сказали , що відріжуть вухо" , - сказав він.
"Я говорив їм про 50 тисяч доларів від посла, говорив неправду, що купував машини, бензин на ці гроші. Брехав, тому, що боляче було від тортур", - зізнався він.
Булатов підкреслив, що насправді, автомайдан фінансується звичайними людьми.
"Автомайдан відмовлявся від допомоги політиків, щоб залишатися незалежним", - сказав Булатов.

"Потім вони сказали, що будуть розпинати мене на двері за допомогою цвяхів. Вони сказали, що вміють прибивати. Згодом вони прибили мені руки цвяхами, я стояв на колінах з розіпнутими руками. В цей час вони били мене в одні і ті ж місця. Мені було настільки боляче і страшно, що я просив мене вбити" , - розповів Булатов.

За його словами, через якийсь час викрадачі наділи Булатову мішок на голову і вивели на вулицю.

"Мене кинули в мікроавтобус. Везли близько години і викинули в якомусь місці... Я був у лісі. Біля села Вишеньки. На мені була тільки термобілизна, лижні штани і кофта. Люди боялися мене і не пускали" , - розповів він"Я прийшов до людей в будинок, попросив мене впустити і подзвонити за номером телефону. Сказав, що мене звуть Дмитро Булатов, що у мене проблеми. Вони погодилися подзвонити знайомим. Дзвонили по кількох телефонах і нарешті додзвонилися одному. Мені дзвонити не давали - я був весь у крові. З першого разу друг не повірив, що це я і порадив викликати міліцію. Я попросив зателефонувати ще раз, почав кричати і ще він поставив запитання, відповідь на який знав тільки я", - розповів Булатов.
©2002-2008, 4post
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua.