Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Європарламент - Януковичу: у демократичному суспільстві можна провести нові вибори


12 грудня 2013, 14:58

Написати коментар 1      Версія для друку 

У демократичному суспільстві можуть бути проведені нові вибори, коли необхідно оновити народну законність, наголошує Європарламент.

Про це йдеться у резолюції Європарламенту «Про результати Вільнюського саміту й майбутнє Східного партнерства, зокрема, у відношенні України», яку підтримали в четвер у Страсбурзі.

«(ЄП) Нагадує, що в будь-якому демократичному суспільстві можуть бути проведені нові вибори, коли необхідно оновити народну законність», - закладено в резолюції вказівка на можливість проведення в Україні нових виборів, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У резолюції також міститься положення «наполегливо закликати українську владу взяти участь у переговорах із протестувальниками, щоб уникнути ескалації насильства й дестабілізації в країні».

«І закликати всі політичні партії гарантувати проведення законної, спокійної парламентської дискусії щодо економічної та політичної ситуації й перспективи майбутньої інтеграції з ЄС», - постановили євродепутати.

Українська правда

день 13.12.2013, 21:32
для этого не достаточно иметь демократию в стране. А нужно в жытелей государства видеть людей а не быдло!
Переглянути всі 1      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.