Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Кожара: питання введення надзвичайного стану не розглядалося

12 грудня 2013, 20:10

Написати коментар 0      Версія для друку 

Питання введення надзвичайного стану в країні через загострення внутрішньополітичної ситуації не розглядалося.

Про це заявив міністр закордонних справ Леонід Кожара в ексклюзивному інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» у четвер.

«Я не чув, щоб таке питання піднімалося. І оскільки такі питання вирішуються публічно, воно ніде не піднімалося це питання», - сказав міністр.

Він також зазначив, що внутрішньополітична ситуація впливає на міжнародне становище України.

«Звучить багато заяв, приймаються резолюції. Головна їх суть в тому, що практично всі підтримують курс України на євроінтеграцію, точно так само, як і уряд», - підкреслив Кожара.

Міністр визнав, що міжнародна спільнота висловила засудження діям правоохоронних органів в ніч на 30 листопада на Майдані Незалежності.

Разом з тим, запевнив міністр, зараз компетентними органами проводиться розслідування, і винні понесуть покарання.

«Генпрокуратура зараз проводить слідство, хотілося б, щоб воно завершилося швидше. Я, як голова ОБСЄ, зробив заяву кілька днів тому і закликав до якнайшвидшого об'єктивного розслідування цієї справи», - підкреслив він.

Відповідаючи на запитання щодо того, чи бував він сам на Майдані, глава МЗС відповів: «Ні, я не ходив на Майдан. Дуже багато причин».

«По-перше, я не піду на Майдан, хоча багато гасел, які висуваються мітингувальниками, мені зрозумілі і близькі, бо це частина моєї роботи. Але я не піду тому, що на сьогоднішній день Майдан очолила опозиція, на відміну від перших днів Майдану, коли це був народний протест», - сказав глава дипвідомства.

На його думку, опозиція в чомусь маніпулює Майданом, розпалює пристрасті, і міністр не хоче бути «учасником тих подій, які все більше і більше нагадують антиурядові дії».

«Плюс, у мене немає часу, все розписано буквально по хвилинах», - додав він.

Українська правда

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.