Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Україна та РФ побудують через Керченську протоку чи то міст, чи то тунель

18 грудня 2013, 16:44

Написати коментар 0      Версія для друку 

Україна та Росія домовилися про спільні дії з організації будівництва та поетапної реалізації проекту створення транспортного переходу через Керченську протоку.

Відповідна угода укладена між урядами країн 17 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Документ передбачає, що сторони у 2014 році разом розроблять техніко-економічне обґрунтування, на підставі якого будуть прораховані потоки вантажів та пасажирів та буде ухвалюватися рішення про його проектування і будівництво.

Крім того, на підставі ТЕО буде визначено майбутній тип транспортного переходу – у вигляді тунелю чи мосту.

«Експерти зазначають, що спорудження цього об'єкту дозволить створити новий міжнародний транспортний коридор з Європи до Азії», - зазначають у Мінінфраструктури.

У відомстві сподіваються, що транспортний перехід через Керченську протоку підвищить транзитну привабливість Криму для міжнародних перевезень та дозволить збільшити туристичні потоки завдяки спрощенню і скороченню шляху до Криму.

«Очікується, що будівництво транспортного переходу дозволить значно скоротити шлях транспорту завдяки таким проектам, як кільцева автомобільна дорога та залізниця навколо Чорного моря, пришвидшити проходження транспорту по лінії ЄС-Азія. Реалізація цих планів позитивно вплине на економіку України», - зазначає Мінінфраструктури.

«Створення транспортного переходу відкриє нові зручні туристичні ворота до нашого головного курорту. А значить – сприятиме притоку додаткових надходжень до бюджету Криму, створенню нових робочих місць в туристичній галузі і соціально-економічному розвитку всього півострова», - сказала голова Держкомтуризму Олена Шаповалова.

Водночас, радник міністра інфраструктури Микита Потураєв сказав газеті «Комерсант-Україна», що «говорити про вартість проекту, а також про те, чи буде це міст чи тунель, стане можливим лише після того, як буде готове ТЕО».

А депутат від «Батьківщини» Сергій Соболєв заявив: «Коли я чую про транспортний перехід через Керченську протоку, я думаю, що це ні що інше, як політична пропаганда».

«Юрій Лужков (колишній мер Москви, один із ідеологів проекту транспортного переходу через Керченську протоку) зараз ховається від російського уряду, а вони чергові повітряні мости будують. Я думаю, це чистої води авантюра», - заявив опозиціонер виданню.

Українська правда

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.