Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Рибак: криза влади - через жадобу політиків, які марять президентською булавою

22 грудня 2013, 12:11

Написати коментар 0      Версія для друку 

Серед причин втягнення переважної частини депутатів Верховної Ради «у вир політичних амбіцій опозиційних фракцій та їх лідерів» - жадоба до влади політиків, які марять президентською булавою і «зірвалися» у фальстарт власної президентської кампанії

Про це йдеться у статті спікера Верховної Ради Володимира Рибака «Шлях до єднання», опублікованій у газеті «Голос України».

Рибак назвав першу річницю роботи парламенту VII скликання «дуже повчальною з професійної точки зору».

«12 грудня «пройдено п’яту частину дистанції каденції цього парламенту. За 62 дні роботи Верховної Ради VII скликання відбулося 88 пленарних засідань, на яких прийнято рішення з 635 питань, у новій редакції введено 9 законів, 4 - прийнято в рамках ухвалення рішень президента», - зазначив спікер.

«Період «політичного учнівства» завершився, люди очікують щоденної змістовної та системної законодавчої роботи», - додав Рибак.

«Здавалось би, парламент надійно став на рейки професійної роботи і впевнено йшов до продуктивного завершення року. На жаль, грудневі події перекреслили цю обнадійливу картину», - заявив Рибак.

За його словами, серед причин втягнення переважної частини депутатського корпусу «у вир політичних амбіцій опозиційних фракцій та їх лідерів» - «жадоба до влади політиків, які марять президентською булавою і «зірвалися» у фальстарт власної президентської кампанії».

«Груднева криза в Україні таким чином дала ще один показовий приклад, як невгамовні амбіції політиків можуть довести цілу країну до краю прірви, розмінюючи інтереси нації та держави на власні акції», - підсумував Рибак.

Також він зазначив: на фоні кризового розвитку подій повністю був зупинений процес розробки та прийняття ключових законопроектів: під загрозою опинилася доля держбюджету на 2014 рік, законопроектів соціально-економічного спрямування та інших законів.

«До остаточного розгляду в парламенті повністю підготовлено понад 750 важливих для суспільства законопроектів. Замість їх розгляду та прийняття опозиційні члени парламенту взяли «кризові канікули», - зазначив спікер.

Як відомо, за тиждень до саміту у Вільнюсі 28-29 листопада, де Україна планувала підписати угоду про асоціацію з ЄС уряд на чолі з Миколою Азаровим вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди.

Обурені таким рішенням уряду ввечері 21 листопада на Майдані Незалежності в Києві, а потім - в інших містах України – громадяни зібралися на Євромайдан.

Після саміту, де делегацією України не було підписано жодного документа, Євромайдан розгорівся з новою силою, а опозиція висунула основні вимоги до чинної влади: підписання угоди з ЄС, відставка уряду на чолі з Азаровим і повне «перезавантаження» - перевибори президента і парламенту.

Минулий пленарний тиждень у ВР був фактично зірваний: опозиція блокувала роботу парламенту.

Українська правда

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.