Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Катеринчук звернувся до суду, щоб зупинити публікацію антидемократичних законів


20 сiчня 2014, 17:42

Написати коментар 0      Версія для друку 

Народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук звернувся з позовною заявою у Вищий адміністративний суд України, в якій просить суд визнати протиправними дії Верховної Ради України щодо проведення голосування на пленарному засіданні 16 січня 2014 року антидемократичних законів. Іншим позовом він просить суд зупинити публікацію цих законів у засобах масової інформації.

«Згідно з положенням статті 75 Конституції України єдиним органом законодавчої влади в Україні є парламент - Верховна Рада України. Частина 5 статті 82 Конституції передбачає, що порядок роботи Верховної Ради України встановлюється Конституцією України та законом про регламент Верховної Ради України. Дії Відповідача при голосуванні зазначених вище проектів законів вчинені всупереч вимогам Регламенту, а відтак є незаконними», - йдеться у позовній заяві.

Микола Катеринчук зокрема вказує, що не було необхідності здійснювати голосування шляхом підняття рук, бо технічні засоби були справні; в порушення норм Регламенту здійснювалося голосування одночасно за основу та в цілому; включення питань для голосування здійснювалося почергово, хоча нормою закону передбачено таку процедуру здійснювати до початку пленарного засідання; парламент не ухвалював рішення про скорочену процедуру обговорення зазначених вище законопроектів; з низки законопроектів не було ухвалено рішення профільних комітетів та ін..

Микола Катеринчук у своїй заяві наголошує, що зазначеними діями були порушені його права як народного депутата України, які закріплені Законом України «Про статус народного депутата України», а саме: брати участь у дебатах, ставити запитання доповідачам, головуючому на засіданні; виступати з обґрунтуванням своїх пропозицій і з мотивів голосування; висловлювати свою думку щодо кожного питання, яке розглядається на засіданні.Прес-служба Європейської партії України

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.