Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Кличко гарантує безпеку силовикам, які підтримають народ

21 сiчня 2014, 14:49

Написати коментар 8      Версія для друку 

Офіцери і бійці внутрішніх військ та Беркуту, які не братимуть участі в насильницьких діях проти мітингувальників та перейдуть на бік народу, не підлягатимуть переслідуванням.

Про це йдеться в заяві лідера "УДАРу" Віталія Кличка, якого цитує прес-служба.

"Ми, всі свідомі громадяни та патріоти України, повинні сьогодні зупинити ескалацію політичної кризи, насилля і репресій, які розгорнула влада. Країна, через такі дії влади, опинилася на небезпечній межі", - наголосив Кличко.

"Чи переступить вона її, залежить багато в чому і від вас. Тому закликаю: подумайте про це, не бійтеся і будьте з народом. Адже і ви, і ваші сім'ї живуть в українському суспільстві. І ви - такі ж громадяни, проти яких вас сьогодні кидає воювати влада", - звернувся до правоохоронців лідер "УДАРу".

Він підкреслив, що уникнути кровопролиття, на яке сьогодні штовхає країну влада, і яке робить руками правоохоронців, можуть допомогти бійці і офіцери МВС, - якщо покинуть лави захисників влади, яка змушує їх виконувати злочинні накази.

"Ті, хто має гідність і не братиме участі в насильстві проти людей, що вийшли з протестами, та буде з народом, не підлягатимуть переслідуванням. Вони та їхні сім'ї матимуть гарантії безпеки",- підкреслив Кличко.

Українська правда

Трезвый 21.01.2014, 15:29
Кличко уже послали свои же и пометили из огнетушителя. В Германии попытка захвата власти и изменение конституционного порядка наказывается пожизненным лишением свободы (или не меньше 10 лет) Эта статья включает и захват госучреждений.
Похоже что этот боксер не знает ни законов и не имеет "царя в голове". Как боксер Кличко красава, но как политик полный отстой. Впрочем как и остальные оппозиционные лидеры.
Хотя такой лидер как тягнибок вообще слился и на глаза никому не показывается.
ur 21.01.2014, 15:25
кличко и народ? еще скажитепорошенко, яценюк и тягныбок... не смешите мои тапочки...
Сергей 21.01.2014, 15:20
Ага, особенно тем подразделениям, которые горели от Ваших коктейлей!
Люди, которые призывали или вывели быдло против народа должны сидеть в тюрьме !
Переглянути всі 8      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.