Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Тягнибок каже, що влада за підтримки Кремля провокує громадянську війну

03 лютого 2014, 17:24

Написати коментар 0      Версія для друку 

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок бачить вихід із політичної кризи в Україні у поверненні Конституції 2004 року.

Про це він заявив на погоджувальній раді парламенту у понеділок, повідомляє прес-служба ВО "Свободи".

Він вважає, що парламент не може працювати у звичному режимі та розглядати запропонований порядок денний, вдаючи, ніби в країні нічого не відбувається.

Тягнибок заявив, що влада за підтримки Кремля намагається спровокувати в країні громадянську війну.

Підтвердженням цього він назвав "шабаш зі створенням так званого Українського Фронту у Харкові, яким намагаються провокувати людей на протистояння між собою".

"Зараз в країні є протистояння не між українцями Сходу і Заходу, не між україномовними чи російськомовними, чи громадянами, які голосували за певну політичну силу. Нині є протистояння громади проти влади", - заявив Тягнибок.

"Аби не допустити конфліктів, треба негайно обговорювати питання про можливість реальної зміни системи влади в державі. Тобто повернення до Конституції 2004 року", - додав він.

За його словами, "Свобода" має багато застережень до цієї Конституції, але готова її підтримати для виходу з кризи.

Як відомо, на погоджувальній раді стався конфлікт між опозиціонерами і головним регіоналом Єфремовим, в ході якого сторони звинувачували одна одну в захопленні влади.

Депутати так і не змогли узгодити порядку денного.

Раніше "Свобода" виступала проти повернення до Конституції зразка 2004 року і парламентсько-президентської форми правління.

Українська правда

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.