Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Єфремов закликає забути образи та амбіції, бо парламент стає бійцівським клубом

04 лютого 2014, 14:52

Написати коментар 0      Версія для друку 

Партія регіонів пропонує опонентам забути про образи й амбіції для формування в парламенті стратегії виходу з кризи.

"Парламент усе далі відхиляється від свого призначення й перетворюється на бійцівський клуб", - заявив лідер фракції Олександр Єфремов на відкритті сесії Верховної Ради.

"Однобокі оцінки, політичні ультиматуми й спроби силового блокування трибуни є шляхом у безвихідь, а дике ревіння говорить про повну відсутність культури", - додав він російською під скандування опозиціонерів "Українська!".

"Коли замовчали політики, почала говорити вулиця. Це однозначно віддаляє Україну від основних принципів європейської демократії, сіє хаос і протистояння в суспільстві", - заявив Єфремов.

Він сподівається, що "чергова сесія парламенту буде переломною, і ми не допустимо реалізації катастрофічного сценарію провокаторів".

За словами Єфремова, президент "запропонував безпрецедентні компроміси, заявивши про готовність піти на амністію для всіх учасників вуличних протистоянь паралельно з припиненням заворушень і виведенням людей із адміністративних будинків – і ми за цю погоджену позицію проголосували".

"Розглянути зміни в Конституцію. На основі представництва політичних сил у парламенті переформатувати в законом передбачені строки Центральну виборчу комісію, удосконалити юридичну базу виборчого законодавства…", - продовжив "регіонал".

"І найголовніше, президентом були запропоновані найвищі пости в Кабінеті міністрів лідерам опозиції. У відповідь від опозиційних політиків – розгублена тиша чи дике ревіння, як сьогодні, а радикали намагаються далі загострювати ситуацію. Це безвихідь", - заявив він.

"Тому пропоную всім забути образи, не думати про перемоги й поразки, свої кар'єри, а спільними зусиллями виробити стратегію виходу з ситуації", - продовжив Єфремов.

"А це, у першу чергу, домовленості в парламенті, політичний компроміс між усіма політичними силами. І останнє: якщо хтось закликає захопити владу силовим методом – це провокатор, який штовхає вас на кров і розвал держави, женіть його геть", - додав він.

"Українська правда"

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.