Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Верховна Рада Криму проголосила незалежність і одразу попросила в Росію


17 березня 2014, 11:46

Написати коментар 0      Версія для друку 

Верховна Рада АРК 17 березня 2014 року прийняв постанову "Про незалежність Криму".

За нього проголосували 85 депутатів, передає прес-служба Верховної Ради.

Документ проголошує Крим незалежною суверенною державою – Республікою Крим, у якій місто Севастополь має особливий статус.

А також просить "Росію прийняти Республіку Крим до складу Російської Федерації як нового суб'єкта Російської Федерації зі статусом республіки".

При цьому "Республіка Крим" вирішила звернутися до Організації Об'єднаних Націй, до всіх держав миру із закликом визнати незалежну державу, створену народами Криму.

"З дня набрання чинності цією постановою на території Республіки Крим не застосовується законодавство України, не виконуються рішення Верховної Ради й інших держорганів України, прийняті після 21 лютого 2014 року", - сказано в постанові.

"Законодавство України, крім зазначеного в абзаці першому цього пункту, застосовується на території Республіки Крим до відповідних нормативних актів Республіки Крим", - сказано в постанові.

"Діяльність державних органів України на території Криму припиняється, їхні повноваження, майно й кошти переходять до державних органів Республіки Крим, визначених Урядом Республіки Крим", - сказане в постанові.

"З метою захисту прав і свобод громадян і суб'єктів економічної діяльності суди України на території Республіки Крим продовжують функціонувати, при цьому їхні рішення, що стосуються застосування законодавства України на території Криму, не повинні суперечити цій Постанові", - сказано в документі.

Вищими судовими органами на території Криму є відповідні апеляційні суди, що перебувають на територіях Республіки Крим і міста з особливим статусом Севастополя.

Усі установи, підприємства й інші організації, засновані Україною або з її участю на території Криму, стають установами, підприємствами й іншими організаціями, заснованими Республікою Крим.

Держвласність України, що перебуває на день прийняття цієї Постанови на території Республіки Крим, є державною власністю Республіки Крим, вирішили в кримському парламенті.

Українська правда

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
УКРАЇНСЬКИМ ВІЙСЬКОВИМ В КРИМУ ДОЗВОЛИЛИ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗБРОЮ - 19:59
В Криму вбито українського військового - 19:57
Путін, Аксьонов, Константинов і Чалий підписали договір про приєднання Криму до Росії - 14:08
Прокремлевская власть в Крыму уже собралась отбирать у крымских татар земли - 13:40
Придністров'я попросилося до складу РФ - 12:16
Росію вигнали із в G8 - 12:01
Франція готова відмовити Росії в продажі Містарля і не виключає силової відповіді - 11:46
Держдума Росії "приєднала" Крим - 11:29
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.