Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Тарута попросив Турчинова провести референдум

28 квiтня 2014, 10:59

Написати коментар 0      Версія для друку 

Голова Донецької облдержадміністрації Сергій Тарута й мер Донецька Олександр Лукьянченко попросили в.о. президента Олександра Тручинова ухвалити рішення щодо проведення всеукраїнського референдуму 25 травня.

Про це повідомляє Остров з посиланням на прес-службу ДонОДА.

"У ході зустрічі Сергій Тарута озвучив ініціативу про проведення національного референдуму. Напередодні ця пропозиція була сформульована й схвалена в ході спільного засідання мерів міст, голів районних рад, і районних держадміністрацій Донецької області", - зазначається в повідомленні.

Як заявив губернатор, на референдум планується винести питання передачі додаткових владних повноважень регіонам України й створення муніципальної міліції.

На думку Тарути, проведення національного референдуму дозволить об'єднати країну навколо ідеї реформ і впровадження європейських стандартів.
Він вважає, що провести референдум необхідно 25 травня, у день виборів президента України.

Глава Донецької облдержадміністрації подав на розгляд Олександра Турчинова законодавчі ініціативи, що дозволяють здійснити референдум у заявлений строк.

Як відзначив мер Донецька Олександр Лукьянченко, проведення референдуму буде сприяти зниженню соціально-політичної напруженості в регіонах Південного-Сходу України.

"Ми консолідували свої зусилля для того, щоб в Україні запанував мир, порядок і згода. Усі громадяни нашої країни повинні мати можливість висловити свою думку у тих питаннях, які їх реально хвилюють. На даному етапі – вирішальне слово за депутатами Верховної Ради", – підкреслив Тарута.

Українська правда

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.