Богословська закликає вимагати відставки Азарова та Януковича


30 листопада 2013, 15:26 -

Народний депутат України Інна Богословська заявила про вихід з Партії регіонів та фракції цієї партії

«Я виходжу з Партії регіонів і зі складу фракції Партії регіонів у парламенті», - цитує заяву депутата її прес-служба в суботу, пише «Інтерфакс-Україна».

Богословська пропонує свій план дій у сформованої в країні ситуації, одним з пунктів якого є відставка президента Віктора Януковича і уряду Миколи Азарова.

«Перше і найголовніше - це створити нову більшість у парламенті і зробити з українського парламенту головний політичний центр України... Друге - звернутися від нової більшості до спікера парламенту В.В. Рибаку з вимогою організувати роботу вищого законодавчого органу країни. Якщо він не згоден або не в силах - він повинен подати у відставку, народ України буде йому вдячний», - йдеться у відкритому зверненні Богословської до громадян України .

Третій пункт в її плані - «відправити у відставку уряд Азарова».

«Четверте - запропонувати Януковичу варіант, який може вберегти Україну від кровопролиття і зберегти Януковича, членів його сім'ї та найближче оточення від відплати: негайно звернутися до ЄС про скликання позачергового саміту Україна-ЄС для підписання Угоди про асоціацію, підписати угоду і подати у відставку», - пропонує Богословська.

На її думку, такий план дій - «єдиний варіант безкровного розвитку події і демократичних виборів президента».

«Якщо такий сценарій не реалізується, кровопролиття в країні не уникнути», - упевнена Богословська.

Комментарии
©2002-2008, 4post
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua.