Захарченко розповів послам США та ЄС свою версію розгону Євромайдану


01 грудня 2013, 09:18 -

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що перед силовим розгоном Євромайдану, людям начебто пропонували перейти в інше місце.

Таку заяву він зробив на зустрічі з послами ЄС і США, повідомили у випуску новин 5 каналу.

Захарченко сказав, що опозиція сама заявила, що їхня акція на Майдані завершилась.

«Офіційно самі організатори цих акцій звечора заявили, і про це каже зараз керівник міліції, і ми про це знаємо, що акції у них закінчились. І вони розходяться», - сказав він.

Людям, які традиційно залишись на Майдані на ніч, за словами міністра, начебто, запропонували переміститись в інше місце.

«Та група осіб, яка залишилась на Майдані, їм запропонували в будь-яке інше місце на території міста Києва, на будь-який майдан: хоч напроти, хоч на ту площу, де вони зараз знаходяться. Але ж вони на це пішли», - сказав Захарченко.

Після цього акцію жорстоко розігнали.

Як відомо, посли ЄС та США закликали українських міністрів зовнішніх і внутрішніх справ забезпечити у неділю безпеку мітингуючих і не вдаватись до насильства.

У ніч на 30 листопада загони «Беркуту» жорстоко розігнали мирну акцію протесту на Майдані Незалежності.

Як було видно із відеозаписів подій, силовики били і затримували усіх учасників нічного вартування, включно із жінками і людьми, які спали.

Примітно, що озвучений Захарченком сценарій подій повністю збігається з тим, який прописаний в оприлюдненому журналістами «темнику» ПР.

Українська правда
©2002-2008, 4post
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua.