Шість членів Конституційної асамблеї через побиття Майдану пішли від Януковича


02 грудня 2013, 19:28 -

6 членів Конституційної асамблеї вийшли з неї після силового розгону мирної акції на Майдані Незалежності.

Про це йдеться в їхній спільній заяві, яка є в розпорядженні «Української правди».

Заяву підписали два віце-президенти Асоціації нардепів Олександр Барабаш та

Володимир Крижанівський, Ігор Когут – голова ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив».

Також від Януковича пішли Микола Козюбра з «Києво-Могилянської академії», Ігор Коліушко із Центру політико-правових реформ та експерт із центру Разумкова Микола Мельник.

Усі колишні члени заявили, що у них «завжди були сумніви щодо щирості намірів влади провести легітимну конституційну реформу».

«Останні суспільно-політичні події в Україні перекреслили будь-які сподівання на продовження конструктивної співпраці з владою в рамках діяльності Конституційної Асамблеї», - заявили підписанти.

Вони мають на увазі відмову від підписання Угоди про асоціацію з ЄС та «цинічну торгівлю стратегічним майбутнім нашої країни».

«Грубі порушення Конституції, що завжди були притаманні діючій владі, особливо виразно проявилися у брутальному побитті учасників мирної акції протесту у м. Києві 30 листопада», - заявили експерти.

«Це свідчить про намір влади за будь-яку ціну зберегти своє панування та встановити в країні диктатуру», - заявили підписанти.

Вони заявляють, «що найбільшу небезпеку для конституційного ладу, для основоположних прав і свобод громадян України становить нинішня влада на чолі з Януковичем».

Через це підписанти вийшли із Конституційної асамблеї і закликали решту своїх колег зробити те ж саме.

Українська правда
©2002-2008, 4post
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua.