Українці зустрічатимуть Новий рік у Єгипті, ОАЕ та на гірськолижних курортах23 грудня 2013, 06:25 - ТСН

Українці активно розкуповують залишки новорічних турів. Як переконують у туристичних фірмах, половину путівок люди розкупили ще наприкінці літа та на початку осені.

Єгипет, Таїланд, Обʼєднані Арабські Емірати та Шрі-Ланка – сюди найчастіше їдуть зустрічати Новий рік українські туристи. Менш популярні: Домінікана, Мексика, Мальдіви бо дорожчі й довше летіти.

Наприклад, відпочинок у Дубаї для двох коштувати 1800 $ на двох. У вартість входить авіапереліт проживання та харчування у готелі, трансфер, страховка.

А зустріч Нового року у Єгипті майже дорівнює ціні вечірки у київських ресторанах. Також на користь Єгипту грає те, що тут є спрощений візовий вʼїзд.

На гірськолижні курорти поїде більшість українських туристів. Ціна на гірськолижний відпочинок починається десь із 3500 гривень за тиждень відпочинку на одну особу, включаючи транспорт, переліт тощо. Але в Україні можна відпочити і від 1800 гривень за тиждень, якщо поїхати у Славсько.

У круїзі на величезних лайнерах із десятками ресторанів, басейнів, спортзалів, дитячих майданчиків і навіть стіною для скелелазіння зустрінуть Новий рік кілька тисяч українців. Уночі- пливтимуть, а удень ходитимуть на екскурсії історичними місцями. Круїзний відпочинок стає дедалі популярнішим в Україні. Керівник фірми, яка продає такий відпочинок, розвіює міф про його дорожнечу. Звичайний середземноморський тур коштує до десяти тисяч гривень.

Зали туристичних фірм зараз напівпорожні, бо ті, хто планував турне, викупили путівки завчасно, окремі навіть у липні-серпні. Сьогодні купують ті, хто визначився днями. Згодом тут чекають мисливців за дешевими турами і тих, хто чекає гарячих пропозицій від турфірм і купуватиме путівку напередодні вильоту.
©2002-2008, 4post
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua.