Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання
ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор СЛЬОЗКО
Idiotentest
Всі – навіть пенсіонери, що звикли голосувати за кіло гречки, знають, чого варті ті, за кого вони голосують. Інакше треба вважати людей з життям за плечима ідіотами. Вони ж не ідіоти: Київ забудовуватиметься за будь-якого мера, а так в скрині є кіло їжі.
28 вересня, 2007
Михайло ПІЄВСЬКИЙ
Вище крокви, теслярі!
Планово-профілактичний ремонт на американській атомній станції. Колись, на початку 20-го століття, тут був курорт. З Чікаго приходили пароплави. На березі були купальні і парк розваг.
26 вересня, 2007

Дмитро КОНОВАЛОВ
Сеанс «пролетарської» магії
У дитинстві я щиро вірив, що якщо швидко бігти з гори і при цьому махати руками, то можна злетіти в небо і полетіти як птах. Я продовжував в це вірити, навіть якщо стрімголов скочувався з чергової гірки, вважаючи, що просто недостатньо швидко біг.
21 вересня, 2007
Михайло ПІЄВСЬКИЙ
Про литредактора, тещу и быстротечность жизни
История эта – печальная и удивительная – произошла только что в одной из киевских редакций. Был уволен литературный редактор. Ничего бы не было удивительного в этом увольнениии (мало ли кого увольняют!), если бы не причина.
17 вересня, 2007

Олександр МИХЕЛЬСОН
Україна без Гонгадзе
Автор цих рядків ніколи не спілкувався із Георгієм Гонгадзе. З тієї простої причини, що не всім студентам, які лише робили перші кроки у вітчизняній журналістиці, вдавалося швидко познайомитись з її непересічними особистостями.
16 вересня, 2007
Михайло ПІЄВСЬКИЙ
Чоловіча розмова
Я думав, що все забудеться. Але минуло 25 років, і нічого не забувається. Я згадую про це часто і несподівано, і спогади мучать мене. А потім я подумав - напишу-но я статтю, може полегшає
10 вересня, 2007

Юрко КОСМИНА
Социолох – это судьба
Тепер знахабнілі й розслаблені від уседозволеності соціологи знову напружаться й закриються. Бідні маргінали – не факт тепер, що їм узагалі вдасться прорватися до потужних рейтингів і хоч якось засвітитися під час виборів!
07 вересня, 2007
Олександр МИХЕЛЬСОН
Mother Tongue («Рідна мова» - англ.)
Жодного слова ані про чергову ініціативу «регіоналів» щодо статусу мов, ані, тим паче, щодо думок з цього приводу їхніх опонентів. Тільки реальний випадок з життя.
06 вересня, 2007

Віктор СЛЬОЗКО
1 вересня – День знань. Яких?
Першого вересня діти зайдуть у класи. Студенти – в аудиторії. До речі, «класи» чи «кляси»? «Аудиторії» чи «авдиторії»? Як там зараз вчать? І чи в усіх школах від Турки до Дар’їно-Єрмаківки однаково?
01 вересня, 2007
Олександр МИХЕЛЬСОН
Відмінність МЕНТАлітету?
Ще Шпенглер закликав розрізняти внутрішню сутність різних культур навіть за їхньої цілковитої зовнішньої подібності. Про те, наскільки й чим відрізняються такі загадкові речі, як культура влади та суспільства в сучасних Україні та Росії, написано багато.
30 серпня, 2007

Віктор СЛЬОЗКО
Свято із здивуванням на очах
24 серпня 1991 року Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки проголосила Україну незалежною державою.
24 серпня, 2007
Олександр МИХЕЛЬСОН
Кому дебати?
Перенасичення «свободою» завжди відбувається непомітно. Відмова центральних телеканалів України від політичних теледебатів перед позачерговими виборами до парламенту – зайвий тому доказ.
17 серпня, 2007

Дмитро КОНОВАЛОВ
Критика критичної критики
Від війни заяв українські політики перейшли до війни книг. Днями лідер блоку НУНС Юрій Луценко провів презентацію книги «...І рік при владі. Поліпшення життя коли?», що присвячена критиці твору Віктора Януковича «... І рік при владі».
15 серпня, 2007
Юрко КОСМИНА
«На зло кондуктору візьму квитка та не поїду»
Саме під таким гаслом, вочевидь, вирішив вести свою передвиборчу кампанію блок НУНС
10 серпня, 2007

Олександр МИХЕЛЬСОН
Свобода (без) вибору
В середині липня цілковиту готовність прийти на позачергові вибори Верховної Ради виявляла лише половина українців. Ця цифра може бути відправною точкою для деяких міркувань щодо передвиборчої кампанії, яка стартувала сьогодні, 2 серпня 2007 року по Різдві Христовім.
02 серпня, 2007
Олександр МИХЕЛЬСОН
День суверенності
Вважається, що Україна довгі століття боролася за Незалежність. У певному сенсі це так і є, проте - на жаль? – далеко не для всієї, як каже наш Президент, «нації». Але от за що боролася вся нація, то це за суверенітет.
16 липня, 2007

Сторінка: 19 з 19
1...111213141516171819
НАЙГОЛОВНІШЕ
Долар продовжує рости - 11:04
Прокурор Києва оголосив перелік вулиць та будівель, звільнити які вимагають у активістів - 15:46
В прокуратурі кажуть, що Попова та Сівковича амністували - 12:24
Яценюк пропонує прийняти Конституцію-2004 без поправок - 11:32
Автомайданівцю Кравцову влада вже "шиє" не "хуліганство", а "масові заворушення" - 16:56
"Правий сектор" оголошує мобілізацію і не гарантує перемир'я - 12:01
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ОБГОВОРЕННЯ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.