Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Росія заборонила в'їзд 25 тисячам українців

18 грудня 2013, 13:52

Написати коментар 2      Версія для друку 

Кількість українців, яким заборонений в'їзд до Росії, збільшилася до 25 тисяч осіб, повідомили у Федеральній міграційній службі РФ.

При цьому ще в серпні, за даними служби, нев'їзними були лише 7 тисяч українців (3,8% від 180 тисяч іноземців, яким заборонений в'їзд до Росії).

У листопаді їх виявилося вже 20 тисяч (5,4% від 365 тисяч), а на сьогодні їх кількість зросла до 25 тисяч осіб (5,8% від 427 тисяч).

"Жодного упередженого ставлення до громадянам України немає, а найпоширеніша причина обмеження на в'їзд – перевищення законного строку перебування на території РФ", - заявила газеті "Комерсант-Україна" прес-секретар ФМС РФ Заліна Корнілова.

"Закривають в'їзд для тих, хто прострочив виїзд (90 днів законного перебування на території Росії плюс 30 додаткових днів, які даються на виїзд). Друга за поширеністю причина – два й більше адміністративні правопорушення, вчинені у Росії", - запевнила вона.

Згідно з законодавством РФ, за порушення режиму перебування в країні іноземному громадянину закривається в'їзд на територію Росії строком на 3 роки.

Якщо виселення іноземця відбулося в судовому порядку, то йому може бути заборонений в'їзд у Росію на 5 років, а у випадку повторного виселення – на 10 років.

Директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Євген Перебийні заявив, що збільшення кількості звернень від українців, яким відмовили у в'їзді в Росію, у його відомстві немає.

"Ми надаємо громадянам України, що звертаються до нас, відповідні правові консультації. Відмову у в'їзді можна оскаржити, однак кожен випадок необхідно розглядати індивідуально", - пояснив він.

При цьому голова координаційної ради українських громадських організацій у Санкт-Петербурзі "Злагода" Олександр Мукієнко стверджує, що процедура перетину російсько-українського кордону останнім часом ускладнилася.

"Неофіційно українці, які живуть у Росії, скаржаться, що на кордоні до них стали ставитися гірше. Якщо раніше на дрібні порушення або недоліки в документах не звертали уваги, то тепер можуть причепитися й навіть висадити з поїзда. Люди розцінюють це як елемент тиску й пов'язують це з політикою", - сказав він.

Українська правда

Оля 18.12.2013, 14:16
Можете всем запретить украинцам приезжать к вам только януковичу и азарову можно и оставьте их у себя,но и вашу срань всю отсюда гнать они живут со своим самоваром они не наши забирайте
Николай Федоров 18.12.2013, 14:16
Уезжать на работу за границу - экономически невыгодно, для семей - чревато распадом и безотцовщиной, непатриотично. Партнерский, простой, законный, доходный бизнес - вот что решает все проблемы. Возможность наработать дополнительую пенсию от Компании. Свободный выбор времени, места, форм работы /онлайн - оффлайн/. Имеем большой стаж и опыт, научим, всесторонне поддержим. Место жительства роли не играет. Николай, Киев, teamwwd собака укр.нет
Переглянути всі 2      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.