Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

В ЄС занепокоєні антидемократичними законами і закликають Януковича ветувати їх

17 сiчня 2014, 13:23

Написати коментар 1      Версія для друку 

Високопосадовці в ЄС вважають прийняті в Україні закони такими, що обмежують права та свободи людей, і закликають президента Віктора Януковича не підтримувати їх.

Зокрема віце-президент ЄК, верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон глибоко стурбована подіями в Україні.

Про це йдеться в її заяві, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Я глибоко стурбована подіями в Києві. Деякі частини законодавства, що обмежують основні права громадян України, були поспішно проведені (через голосування) з очевидним неповагою парламентських процедур і демократичних принципів", - відзначає верховний представник ЄС.

Особливе занепокоєння у Ештон викликали зміни в Кримінальному процесуальному кодексі, які накладають "тривожні обмеження на права зібрань, свободу слова й засоби масової інформації та суперечать міжнародним зобов'язанням України".

"Зміни, які, здається, серйозно обмежують діяльність організацій громадянського суспільства в Україні та спрощують процедуру анулювання мандатів членів парламенту, непокоять не менше", - підкреслює вона.

Віце-президент Єврокомісії зазначає, що "прикрі події відбуваються в момент політичної кризи та не сприяють зміцненню довіри й пошуку політичного рішення, яке може бути знайдене тільки на основі діалогу всіх зацікавлених сторін".

"Я закликаю президента України гарантувати, що ці рішення буде переглянуто та приведено у відповідність до міжнародних зобов'язань України", - йдеться в заяві Ештон.

Крім того, комісар з прав людини Ради Європи Нілс Мужніекс закликає президента України Віктора Януковича ветувати закони, які були прийняті Верховною Радою в четвер.

"Стурбований поправками Україні що обмежують права людини, включано зі свободою вираження поглядів зібрань та асоціацій. Закликаю президента ветувати їх", - йдеться у твіті.

Схожу позицію висловив й комісар ЄС з питань розширення та політики добросусідства Штефан Фюле.

"Дуже стурбований новими законами, що обмежують свободи і суперечать європейським прагненням і зобовґязанням України", - написав він в своєму акаунті в соцмережі.

Українська правда

ххх 17.01.2014, 13:38
Это ж надо! В Европе такие законы - демократичны, а в Украине демократией является беспредел! Не нравиться им пусть валят на все четыре стороны подальше от Украины. Ан нет, им нужна Украина. Если раньше считалоссь, кто владеет информацией - тот владеет миром. То сейчас владеет миром тот, кто имеет сельскохозяйственные земли и выращивает здоровые продукты питания! Так что, Украина для Запада лакомый кусочек и плацдарм на наших православных братьев Россию!
Переглянути всі 1      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.