Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Президент СК «Омега» взяв участь в ІХ Міжнародному Ялтинському фінансовому Форумі29 вересня 2009, 18:05Написати коментар 0
Версія для друку 

Президент страхової компанії «Омега» Сергій Тарасенко взяв участь в ІХ Міжнародному Ялтинському фінансовому Форумі.

На форумі обговорювалися питання, що стосуються удосконалення державного регулювання фінансового сектора, створення умов для відродження довіри з боку суспільства до фінансових інститутів, питання реорганізації, поглинання і злиття фінансових установ, дотримання принципів добросовісної конкуренції та етики.
«Основною метою форуму стало зміцнення багатосторонніх зв'язків між страховими, перестраховочними, брокерськими і асистуючими компаніями, банківськими і фінансовими установами. - розповідає Сергій Тарасенко, - Учасники форуму отримали можливість встановити нові контакти з російськими і зарубіжними колегами та обмінятися думками щодо нових тенденцій та перспектив розвитку страхового бізнесу».

За його словами, програма форуму охопила широке коло тем, що стосуються українського, російського і зарубіжного страхових ринків. Учасники обговорювали питання державного регулювання, контролю за діяльністю страхових компаній, міжнародні аспекти співпраці і нові технології в страхуванні, положення і перспективи розвитку особистих видів страхування, тенденції і проблеми розвитку ринку перестрахування і діяльності страхових посередників, а також актуальні питання страхування транспорту.

«Сама атмосфера форуму, активне спілкування, обмін думками і інформацією послужили подальшому зміцненню взаєморозуміння між представниками ділових кіл СНД і західних країн. Форум надав прекрасні можливості для спілкування в неформальній обстановці, що дозволило багатьом знайти однодумців, вислухати аргументи опонентів і знайти в результаті відповідь на багато насущних питань», - підкреслив Тарасенко.

СК «Омега» створена в 1994 році. Згідно даних рейтингу Insurance Top, компанія займає лідируючі позиції на ринку страхування України. Серед страхових компаній України СК «Омега» займає 3 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.

Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Переглянути всі 0      Написати коментар
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
ОСТАННІ НОВИНИ
У Мінагрополітики заявляють, що Присяжнюк щодо змін державного устрою не висловлювався - 18:35
У Парижі 16 лютого пройде Артмайдан - 17:45
Швеція випала з десятки найбільших інвесторів в Україну - 17:29
Міліція вночі шукала вибухівку на залізничних вокзалах Києва - 17:14
Hyundai можуть повернути ще в лютому - 16:59
В ПР кажуть, що Яценюк втратив свій шанс стати прем'єром - 16:28
УДАР запропонував свій проект змін до Конституції? - 16:13
Кернес виписав собі премію за роботу в січні - 15:57
Fitch знизило рейтинг "Укрзалізниці" - 15:41
ОСТАННI В РОЗДIЛI
За грудень – січень користувачів SINOPTIK.ua стало на дві третини більше
Денна аудиторія SINOPTIK.ua за два місяці збільшилась на дві третини. Сьогодні кожен сьомий український інтернет-користувач дізнається погоду на цьому ресурсі
14 лютого, 15:31 -
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ОБГОВОРЕННЯ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
Суд виправдав Попова та Сівковича

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.