Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Ющенко написав мемуари на 500 сторінок

14 лютого 2014, 16:44

Написати коментар 16      Версія для друку 

На початку березня у продажу з'явиться книга мемуарів екс-президента Віктора Ющенка під назвою "Недержавні таємниці".

Про це повідомив Олександр Красовицький, директор харківського видавництва, яке випустить книгу, пишуть "Вести".

"Це книга великого формату, там 500 сторінок, плюс ще 64 сторінки фотографій. Тираж - 3000 примірників. Точної ціни ще немає, орієнтовна - 100-150 гривень", - сказав видавець.

Він розповів, що в мемуарах багато спогадів про сім'ю та дитинство.

У своїй книзі екс-президент пише і про те, як його отруїли на дачі екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка.

"На столі стояли салати. Потім подали гаряче і той злощасний плов (тільки його подавали порціями). Можливо, отрута була саме в плові", - вважає Ющенко.

Імена підозрюваних йому відомі: "Але це виконавці. І всі вони зараз поза українською юрисдикцією. Мене вже кілька разів запитували журналісти, чи знаю я, хто мене отруїв. Так, я знаю. І він знає, що я знаю".

Згадує екс-президент і про провал договорів між Януковичем і Тимошенко, яка, нібито, хотіла підкупити Януковича обранням його президентом у парламенті.

"Він - президент на 10 років, вона - прем'єр. Але їх взаємна недовіра стала ключем до зупинки цього сценарію", - розповів Ющенко.

Як пише "ЛігаБізнесІнформ", 23 лютого Ющенко відсвяткує своє 60-річчя виставкою своєї колекції української старовини.

Ювіляр особисто в Софії Київській представить свою колекцію, яку збирав впродовж багатьох років.

Українська правда

cjyz 14.02.2014, 17:47
І задекларує 17млн.грн .як Яник
[email protected] 14.02.2014, 17:21
Якби ця людина або пересічний українець як він це любив казати любив ближнього свого як самого себе згідно євангілія святого то можливо його книгу християни істенні читалиб.Але свою християнську любов він показав коли допомагав закривати до вязниці жінку яка утворювала конкуренцію політичну.А людина яка дійсно буде любити свою націю і творити якісь життя для свого народу,вона небуде писати мемуари,вона буде творити розвивати будувати,а тоді народ за неї напише відповідні за його добрі вчинки мемуари!Ганьба таким християнам які напоказ лецимірять.
incognito 14.02.2014, 17:06
Безпорадний лох на престолі і безславний його кінецьна тому кріслі. Він привів до влади Януковича, дав друге дихання його партії.
Переглянути всі 16      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.