Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» відшкодувало понад 227 тис. грн. за двома полісами КАСКО


30 листопада 2009, 18:20Написати коментар 1
Версія для друку 

Серед врегульованих за минулий тиждень страхових справ з великими виплатами, сума відшкодувань яких понад 100 тис. грн., варто відмітити 2 справи, за якими Центральна філія ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» відшкодувала своїм клієнтам 227 635,00 грн.

В м. Київ зловмисниками було здійснено викрадення автомобіля Lincoln MKX. Автомобіль не знайдено, по даному випадку відкрито кримінальну справу. Так, в результаті незаконного заволодіння автомобілем Lincoln MKX, згідно правил добровільного страхування наземних транспортних засобів ВАТ «УСК «Дженералі Гарант», його власнику, по факту відкриття кримінальної справи, було виплачено перші 30% страхового відшкодування на суму 116 586,00 грн. Решта 70% (за мінусом франшизи) будуть виплачені після зупинення або закінчення досудового слідства.

Крім цього, внаслідок зловмисного підпалу автомобіля DODGE NITRO в с. Щасливе, Київської області, філія здійснила страхову виплату на суму 111 049,00 грн. власнику автомобіля. Під час пожежі було знищено задню частину автомобіля. По даному випадку автомобіль вважається фізично знищеним так як збиток перевищив 75% вартості автомобіля.

Дженералі Гарант входить до складу Generali Group, що є однією з найбільших страхових груп в світі, із загальним прибутком в ? 69 млрд. включаючи 2008р. Generali Group оперує в 64 країнах, та має понад 60 млн. клієнтів у всьому світі. Assicurazioni Generali (51% акцій) та PPF Group (49% акцій) створили недавно акціонерне товариство Generali PPF Holding B.V, що оперує у 14 країнах Центральної та Східної Європи. Дженералі Гарант у близькому майбутньому стане членом Generali PPF Holding після завершення усіх необхідних операцій щодо вступу. Разом з активами своїх дочірніх компаній, активи Generali PPF Holding становлять близько 12 млрд. EUR, а кількість клієнтів компанії - понад 10 млн., що робить Generali PPF Holding однією з найбільших страхових груп регіону. Generali PPF Holding зареєстровано у Голандії, а її головний офіс знаходиться у Празі, Чехія.

Ami 26.05.2012, 10:22
Thanks for spending time on the copumter (writing) so others don't have to.
Переглянути всі 1      Написати коментар
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
ОСТАННІ НОВИНИ
У Мінагрополітики заявляють, що Присяжнюк щодо змін державного устрою не висловлювався - 18:35
У Парижі 16 лютого пройде Артмайдан - 17:45
Швеція випала з десятки найбільших інвесторів в Україну - 17:29
Міліція вночі шукала вибухівку на залізничних вокзалах Києва - 17:14
Hyundai можуть повернути ще в лютому - 16:59
В ПР кажуть, що Яценюк втратив свій шанс стати прем'єром - 16:28
УДАР запропонував свій проект змін до Конституції? - 16:13
Кернес виписав собі премію за роботу в січні - 15:57
Fitch знизило рейтинг "Укрзалізниці" - 15:41
ОСТАННI В РОЗДIЛI
За грудень – січень користувачів SINOPTIK.ua стало на дві третини більше
Денна аудиторія SINOPTIK.ua за два місяці збільшилась на дві третини. Сьогодні кожен сьомий український інтернет-користувач дізнається погоду на цьому ресурсі
14 лютого, 15:31 -
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ОБГОВОРЕННЯ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
Суд виправдав Попова та Сівковича

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.