Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

СК «Омега» проводить всеукраїнську акцію, яка присвячена турботі про птахів


15 грудня 2009, 15:20Написати коментар 0
Версія для друку 

Страхова компанія «Омега» з 14 по 18 грудня проводить всеукраїнську акцію, присвячену турботі про братів наших менших, а саме про птахів. Метою акції «З турботою про тих, хто поряд» є виховання в підростаючому поколінні відчуття відповідальності, доброти, милосердя і співчуття.

Орнітологи підрахували, що, без допомоги людей, з десяти синиць, які зимують в наших краях, до весни доживуть тільки дві. Звичайно, з голоду взимку страждають не тільки синиці, а, значить, не можна забувати й про інших птахів. Адже навіть всюдисущі горобці будуть вдячні за жменьку пшона або шматочок хліба.

«Допомогти птахам дуже просто - треба всього-на-всього зробити годівницю. Саме тому СК «Омега» підготувала більше 10 тисяч годівниць і направила їх у всі регіони країни, - розповідає Віце-президент АСК «Омега» Анатолій Літвінов. До проведення акції залучені громадські організації, які займаються захистом тварин, волонтери. Школи і дитячі садочки теж відгукнулися на заклик нашої компанії. У багатьох регіонах буде проведена виховна година, присвячена турботі про птахів».

Взимку, коли немає природного корму, додаткова підкормка особливо важлива для виживання птахів. Головне, щоб годівниця не була порожня, і птахи, що прилетіли на неї, не відлітали голодними.

Якщо ви теж вирішили допомогти птахам, то повісьте годівницю у себе за вікном, в найближчому парку, у своєму дворі, на дитячому майданчику. Приготуйте для птахів насіннячко, зерно, крупу, хлібні крихти і разом зі своїми дітьми наповніть годівницю.

СК «Омега» є ініціатором безлічі проектів, присвячених добродійності та захисту навколишнього середовища. Компанія створена в 1994 році і входить в 20-ку лідерів страхового ринку України.

СК «Омега» є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Переглянути всі 0      Написати коментар
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
ОСТАННІ НОВИНИ
У Мінагрополітики заявляють, що Присяжнюк щодо змін державного устрою не висловлювався - 18:35
У Парижі 16 лютого пройде Артмайдан - 17:45
Швеція випала з десятки найбільших інвесторів в Україну - 17:29
Міліція вночі шукала вибухівку на залізничних вокзалах Києва - 17:14
Hyundai можуть повернути ще в лютому - 16:59
В ПР кажуть, що Яценюк втратив свій шанс стати прем'єром - 16:28
УДАР запропонував свій проект змін до Конституції? - 16:13
Кернес виписав собі премію за роботу в січні - 15:57
Fitch знизило рейтинг "Укрзалізниці" - 15:41
ОСТАННI В РОЗДIЛI
За грудень – січень користувачів SINOPTIK.ua стало на дві третини більше
Денна аудиторія SINOPTIK.ua за два місяці збільшилась на дві третини. Сьогодні кожен сьомий український інтернет-користувач дізнається погоду на цьому ресурсі
14 лютого, 15:31 -
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ОБГОВОРЕННЯ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
Суд виправдав Попова та Сівковича

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.